Oriflame

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   50 db   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: JudithBeauty, Módosítva: 2016. április 23.

Kiszerelés:   50 db
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Fénymentes, matt bőr! Felitatja a felesleges faggyúváladékot a bőrről a smink elkenődése nélkül. Praktikus méretének köszönhetőena legkisebb kézitáskában is elfér, így Ön bárhol és bármikor használhatja.

Noah27

2016. december 15.

Hàt de marha kicsi :)
Hàt de marha vagyok,hogy megvettem.
Mivel nem nedves,elteszem nyàrra,akkor biztos hàlàs leszek,hogy van.
Egyenlőre csak elnèzegetem.
De az èn hibàm,hogy nem nèztem utàna rendesen,csak megörültem,hogy akciós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Hàt de marha kicsi :)
Hàt de marha vagyok,hogy megvettem.
Mivel nem nedves,elteszem nyàrra,akkor biztos hàlàs leszek,hogy van.
Egyenlőre csak elnèzegetem.
De az èn hibàm,hogy nem nèztem utàna rendesen,csak megörültem,hogy akciós.

ALettah

2016. szeptember 12.

Szuper akciósan vettem kb másfél euróért, simán megérte. Jól elfér a kisebb táskákban is, és segít helyrehozni a homlokomat, ha kifényesedik. Lehet, hogy a sima szalvéta is megtenné ugyanezt, de azt nem szoktam magammal cipelni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Enne

2016. július 16.

Párszor megmentette már a napomat az izzasztó, meleg nyári napokon, de máskor is használom. Pillanatok alatt felszívja az olajos réteget, és tökéletesen matt bőrt eredményez, csak rá kell nyomkodni a fénylő területekre, így a sminket valóban nem keni el. Az a jó benne, hogy kis csomagolás, és bárhová elvihetem magammal. Mivel minden nap nem használom, így sokáig elég. Most rendeltem belőle harmadszorra. Teljes áron valóban nem olcsó, de gyakran kapható akciósan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

Redzs

2016. július 16.

Akciosan jutottam hozza,mindossze 500Ft-ért vettem. Gondoltam kiprobalom ezen az aron,mivel 1000Ft nem adnek ki erte. Amikor megkaptam,kicsit meglepodtem,nagyobbra szamitottam. Az elso hasznalat utan ereztem a mattab arcbort,illetve a kis lapokon latszott a zsir amit leszedett az arcomrol. Turheto a termek de nem rendelnem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 16.

Jenniii92

2016. június 23.

Akciósan jutottam hozzá 1000 Ft-ért, de sokallom még ezt az árat is, annak ellenére, hogy teljesen meg vagyok vele elégedve. Lehetne benne több db is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

FKingu

2016. május 15.

Mattítja az arcot a smink leszedése nélkül, használata után jöhet egy kis púderezés, és újra tökéletes a smink. Sokan panaszkodnak rá, hogy felesleges, mert jobb púderezni, az jobban mattít...... De ha ezt használod a púder előtt, sokkal jobb lesz a végeredmény, meg most nem azért, de ha már átfényesedik, zsíros a bőr, és csak fel viszel rá egy újabb réteg púder, az azért nem olyan szép.
Akciósan jutottam hozzá, teljes áron biztos hogy nem venném meg, mert ahogy nézegettem, vannak jóval olcsóbbak is.
Update: nagyon praktikus, ahogy adagolja a lapocskákat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

Update: nagyon praktikus, ahogy adagolja a lapocskákat :)

Virtual Angel

2016. január 17.

Teszi a dolgát, de eredeti áron nagyon drága (tanácsadónőként is csak akkor veszem meg, ha akciós, de most ebay-en láttam hasonlót 200 ft-ért, ki fogom próbálni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

dandy

2015. december 1.

Régóta szerettem volna kipróbálni ilyen kis papírocskát, nem feltétlen Oriflame-t, de az ára mindig visszatartott...aztán valamelyik katalógusban akciósan 549 Ft volt, így megrendeltem. Hááát nem is tudom, nem rossz, de az én arcom annyira zsíros, hogy igazából egy db nem is elég, de szépen felitatja a zsírt, a sminket nem szedi le, utána szép matt a bőröm és már jöhet is a napi +1 púderezés, hogy ne ragyogjon a fejem mint egy diszkógömb.:) A kis ragacs ami arra hivatott, hogy kihúzza a következő lapocskát, jó ötlet lenne, ha a 4. papír után nem jött volna le..:( Összességében nem rossz kis cucc, de teljes áron nem venném meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 1.

Ella

2015. július 28.

Én nagyon szeretem, csak finoman rá kell nyomkodni a bőrre, nem szabad dörzsölni és nagyon szépen felitatja a felesleges zsiradékot, nem szedi le a sminket, a csomagolása praktikus, a kis "ragacs" adagolja egyenként a lapocskákat. Az ára miatt viszont csak 4-es.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 28.

JudithBeauty

2015. július 17.

Jajj, hát ez a termék "fabatkát" sem ér. Csak egy sima, zöld színű, kis papír, és semmit sem csinál.
A csomagoláson ez szerepel: Anyaga: papír. Semmi más összetevő, ami mattítaná a bőrt. Ezzel az erővel bemegyek az írószerbe, és veszek írópapírt, hogy majd azt használom. Ugyanaz lenne a hatása, semmi.
Azt hittem, hogy a papír valamivel át van itatva, de teljesen száraz. És a termék leírásával ellentétben a sminket is leviszi. Teljes pénzkidobás volt, csalódás, de nagyon!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 17.