Oriflame

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Melinda, Módosítva: 2012. április 5.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

Gyengéd, krémes ajakrúzs, amely hidratálja és kondicionálja az ajak bőrét. Válasszon a pazar színválasztékból minden alkalomra!

Kiszerelés: 4 g

ayse

2016. április 1.

Szeretem őket nem szaritanak.lehetne tartosabb

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 1.

Szeretem őket nem szaritanak.lehetne tartosabb

liv17

2016. március 23.

Színezett ajakápoló inkább mint rúzs. Akciósan jó vétel, de csak ha néha fel akarsz kenni vmit (mint a baby lips a Maybelliene-től).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

Kinyi

2016. január 30.

Múltkor volt akcióban és gondoltam tegyünk egy próbát és megrendeltem a Warm Fuchsiát. Ez egy visszafogott, világos lilás, rózsaszínes árnyalat, amit én személy szerint imádok. Nagyon krémes állaga van, könnyen siklik az ajkakon, szépen elterül, egész jól fed. A kopása egyenletes, és sajnos gyorsan meg is történik. Max. 2-2,5 órát bír evés ivás nélkül, velük együtt 1-1,5 órát. Nem szárít és nem ül be a száraz a részekbe, bár ez ilyen rövid idő alatt nem is igazán lehetséges szerintem. :D A csomagolása nem éppen táska kompatibilis elég kis gagyi, nagyon könnyen törik. (Hehe, sajnos tapasztalat.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 30.

Maerus

2016. január 25.

Olcsó, sokszor van akcióban, de sajnos a színei csak a katalógusban mutatnak jól, élőben nem lehet velük ugyanazt a színt elérni. Kb. színezett ajakbalzsam szinten van, de talán még annyira sem tartós. A két csillagot a gyakori akciós ára miatt kapja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 25.

danyadi77

2016. január 17.

Olcsó rúzs kategóriában teljesen elmegy, pláne, ha akciós. Szépek a színei, nem tartós, de rajtam egyik rúzs sem az, a csomagolása viszont elég vacak, konkrétan kiesett a tokból, amikor egyszer leejtettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 17.

Nessas

2016. január 16.

Ha nem szárítana kissé, akkor azt mondanám, hogy ezek inkább színezett ajakápolók és nem rúzsok. Kitekerve gyönyörűek a színek csak sajnos alig lehet valamit kisajtolni belőlük az ajkakra. 4 árnyalatban szereztem be: Soft Cherry, Soft Coral, Vintage Nude, Nude Pink.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 16.

hatiay89

2016. január 10.

Vártam tőle a ránézésre halványpiros színt, de ennek csak töredékét kaptam. Nem szárít, de nem tartós, szinte láthatatlan, akciósan megérte, mert egy lazább szőlőzsír képességével rendelkezik, de rúzsnak nem is nevezném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 10.

ildikotrk

2015. november 17.

Az akciós árát abszolút megéri. Nem a legtartósabb rúzs, de mivel nem is túl erősek a színei, könnyen újra lehet kenni vagy csak javítani rajta. Szerencsére egyáltalán nem szárít :) Már majdnem sikerült beszereznem a kollekció összes darabját :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 17.

Heyhoo

2015. október 26.

Táskába dobálósnak jó, a színek szépek (legalábbis a nude-ok/barnásak amiket én rendeltem), bár nem túl erősek, és egyáltalán nem tartósak. Szárító hatást nem vettem észre. Pont annyit ér, amennyit el szoktak kérni érte akciósan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

0bikbik0

2015. augusztus 19.

Akcióban több árnyalatban is megrendeltem (Silver pink, Shell pink, Vintage nude). Krémesnek krémes, de aláhidratálás nélkül nagyon szárítja az ajkaimat. Tartósnak sem tartós (nálam max. 1 óra, és utána csak nyomokban mutatható ki). A csomagolása: a kupak folyamatosan elhagyja a rúzst, nem zár rendesen. A színei szépek lennének, de ez leginkább a katalógusban mutat, felkenve nem hozza a várt színhatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).