Oriflame

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Melinda, Módosítva: 2012. április 5.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

Gyengéd, krémes ajakrúzs, amely hidratálja és kondicionálja az ajak bőrét. Válasszon a pazar színválasztékból minden alkalomra!

Kiszerelés: 4 g

prettywishing

2015. június 21.

desert rose (barbie pink) és silver pink (nagyon világos, majdnem fehéres pink) színeket vettem. egyedül a krémes állaga jön be, amúgy számomra használhatatlan. egyáltalán nem tartós, és nem vártan tele van nyomatva csillámporral, öreganyám-lookhoz kulcs lehet:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 21.

ladri

2015. május 25.

Soft Cherry, Radiant Red és Soft Coral árnyalatban van meg. A csomagolása nem túl szép, de a rúzsok egytől-egyig krémesek, bár nem túl tartósak, de nagyon szépek. Én rúzsmániás vagyok, amit nyújtanak, az elég, főleg ennyi pénzért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

Boga24

2015. május 11.

Nemrég 350 Ft-ra volt leakciózva, gondoltam ha semmire sem jó akkor is megéri ennyiért :D
3 színárnyalatban rendeltem: Radiant red, Vintage nude, Soft coral.
A csomagolás silány, de a benne lévő termék szuper. Nagyon krémes állagú, szépen felkenhető rúzsok, egy icipicit csillámosak (értsd nem matt). A Vintage nude egy tökéletes nude árnyalat, bár nekem inkább vöröses ajkaim vannak alapból, így ez egy kicsit világosít rajta. Nem túl tartósak, de rajtam semmilyen rúzs nem az. Összességében 4* mert van ettől jobb termék is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 11.

3 színárnyalatban rendeltem: Radiant red, Vintage nude, Soft coral.

pbetti97

2015. március 28.

A csomagolása szörnyű,és a benne lévő termék sem nagy szám.könnyen elkenődik,és nem igazán tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 28.

snowyfairy

2015. március 26.

Remek kis rúzs ez. Kicsit szájfényes a beütése, pont ezért kedvelem annyira. viszont a kupakja szeret levándorolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

2015. február 16.

Szerintem ez a rúzs hihetetlen jó, sokkal drágábban is megérné, 500 forintért vettem a Silver Pink árnyalatot, gyönyörű, egyedi a színe, nagyon tartós, nem ül be a redőkbe, pedig nem is alapoztam előtte. Én lepődtem meg a legjobban, hogy ilyen alacsony árért egy ennyire jó rúzshoz jutottam. Sokan panaszkodtok a csomagolásra, tény, hogy egyszerűen néz ki, de a minősége mégis nagyon jó ennek a rúzsnak, legalábbis az általam vásárolt árnyalatnak nagyon egyedi és szép színe van. És szerintem ez lényegesebb, mint a design.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 16.

csa92

2015. január 13.

Nekem a Nude Pink árnyalat van meg. Már a csomagolása is sejteti a silány minőséget. Semmi színe nincs. Nem fogok többet ilyet vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 13.

Orsyna

2014. október 17.

Beszereztem két árnyalatot volt már kettő de most a caramell és a soft cherryt mindkettő nagyon szép kellemes szín passzol hozzám.végre sikerült eltalálni.krémes és közepesen pigmentált.inkább balzsam szerű de szeretem.:) hát ez ilyen előbb utóbb lekopik sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 17.

tina200000

2014. szeptember 5.

Olyan gagyi a csomagolása és nagyon csillámos is színe hamar eltűnik sajnos nem tetszik pedig próbálkoztam többször is vele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 5.

Dayanara

2014. augusztus 13.

Július végén már írtam ide, de most kipróbáltam a S.Coral-t is, illetve olyan mértékben változott a véleményem, h (a karakterlimit miatt is) egyszerűbb ha újrafogalmazom.
Tehát, már csatlakozott a Warm Fuchsia és a Desert Rose mellé a Soft Coral is. A régi fotót is lecseréltem frissre:

Már régóta szemeztem velük, de csak mintát rendeltem, aminek először örültem is, mert ezek enyhén-közepesen fedő nedves hatású rúzsok, nem pedig olyanok, mint amilyennek a katalógusban beállítják. Viszont azóta nagyon megkedveltem őket, ugyanis remekül beválnak szájfénynek/folyékony rúzsnak, mégsincs velük az a sok "macera", szebbek is, és jobban a helyükön maradnak. Tehát részemről ez a 3 szájfénynek szuper, klasszikus értelemben vett rúzsnak már annyira nem nevezném.
Érdekes módon eleinte egyik sem tetszett, a Rose majdnem olyan színű volt, mint a szám, a Fuchsia olyan kicsire és rondára összenyomta az amúgy teltnek mondható ajkaimat, hogy iszonyat. A Coral pedig mintha sehogy sem mutatott volna rajtam, nem tudtam vele mit kezdeni (de a nap végére megszerettem és talán még jól is áll). Mostanra viszont megbarátkoztam velük. Sőt, rendeltem újabb mintákat belőlük, és később talán jön a teljes kiszerelés is! A Rose csak enyhén rózsaszín, apró mikrocsillámokkal, szép és visszafogott, mégis van benne valami plusz, talán a fénye, ami miatt megfelel alkalmakra is (ez teszi leginkább teltté az ajkakat). A Fuchsia gazdagon felvíve szintén szép és mivel akkor már fényesebb az ajkakat is csak minimálisan mutatja kisebbnek, viszont erőteljesebb és merészebb szín, ráadásul nagyon szép így nedvesen. Ha időnként ellenőrzi az ember, akkor tökéletes, különleges viselet. A Coral kevésbé nedves hatású, ennél jobban érezni az enyhe hidratáló hatást, viszont valamiért nehezebb felvinni az alsó ajak belső felére és az első fél órában beleül a ráncokba, de utána valahogy mégis megoldódik magától és szép lesz.
Mindháromra igaz, hogy zsebkendővel tökéletesen eltávolíthatók, és olvadnak felvitelkor, viszonylag gyorsan fogynak, de a maga nemében mégis mind3 szín fantasztikus. Ráadásul akciósan pláne megéri megvásárolni őket, kár, hogy erre csak később jöttem rá, pedig szuperül beválnának nekem szájfénynek, nedves hatású ajakrúzsnak. (Először azt hittem jobban fednek majd és krémesebb finishük lesz.)
A Fuchsia-val vigyázni kell, mert nagyon könnyen túl lehet vele szaladni az ajkak vonalán. Különben icipicit sötétebb és szebb a valóságban, mint a képen. De legalább rendesen fed, bár ez is hajlamos gyorsan kopni - az alsó ajak belső részénél főleg. Érdemes mindhármat felfrissíteni a nap folyamán, bár nekem simán kitart 5 órát is, ha nem csinálok semmit, ill. ha csak szívószállal óvatosan iszom. Nem vettem észre, h szárítanának, különösebb ízt vagy illatot sem véltem felfedezni. Nem irritálnak és viselni is kellemes őket, szinte észre sem veszem, jó érzés, kicsit sem zavaró. A fukszia amúgy ránézésre enyhén kékes, vagyis mintha lennének benne kék szemcsék, de felvíve semmi ilyesmi nem látszik és a fogakat sem mutatja fehérebbnek, csak valami kékes fénye van, lényegtelen. A színválaszték számomra nem a legjobb és nem is egy nedves hatású rúzsra számítottam, bár az kétségtelen, hogy annak jól beválhat és ilyen áron megéri megvenni, ha valaki olyasmit szeretne.
Újra csak 3 csillagot adnék, mert hiába szerettem meg őket, nem ezt vártam, nem nedves hatásról volt szó (hiába imádom már azóta), és nem is próbáltam a 15 (?) árnyalatból csak hármat.
De közben annyira megszerettem ezt a hármat, hogy megadom a 4 csillagot, mert különlegesek (persze nyilván nem úgy, mint egy sokszorosan drágább rúzs), nem szárítanak, szinte semmi panaszom nem lehet rájuk, ráadásul az áruk is szuper és gyakran akciósak.
(De feltüntethetnék, h nedves hatásúak, a 3 közül mind az nem krémes finishű, és emiatt lehet, h sokan nem örülnek majd. Én pozitívan "csalódtam" végül, de nekem is kellett egy kis idő.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).