Oriflame

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Melinda, Módosítva: 2012. április 5.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

Gyengéd, krémes ajakrúzs, amely hidratálja és kondicionálja az ajak bőrét. Válasszon a pazar színválasztékból minden alkalomra!

Kiszerelés: 4 g

Yellow Paca

2014. június 24.

Update:
adok rá még egy csillagot, mert egészen megszerettem, és lehet hogy csak kezdetben tűntek egyformának, de miután elég gyakran használtam mindkettőt így megkoptak és előjöttek az "igazi színek", így már felfedezem azt a másfél árnyalatnyi különbséget. A csomagolása egyáltalán nem zavaró, sőt meglepően strapabíró, annak ellenére, hogy nem vár sokat tőle az ember.

Vintage rose és a Soft coral tulajdonosa vagyok, most érkeztek meg.
Első benyomás a termékről: a csomagolása vetekszik a száz forintos boltokban található rúzsokéval. A színek alig különböznek egymástól, mintha a vintage rose barnásabb volna a soft coralnál. Számra felkenve teljesen egyforma. 600 Ft-ért rendeltem darabját, ha tudom, hogy ennyire egyformák csak az egyiket rendelem meg. Ami tetszik benne hogy nem csillámos, nem matt, hanem kellemes selyemfényt ad a számnak és egy kis színt. Táskába-bedobós terméknek jó. Az íze borzasztó, amit azért tartok (még) pozitívnak, mert egyébként is állandóan lenyalom a számról a rúzst, így legalább toább fentmarad majd. A köv. katalógusban már ezer forint körül van az ára, annyiért biztos nem rendelnék egyet sem. Jószívű leszek: kap egy hármast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 24.

Update:

Vintage rose és a Soft coral tulajdonosa vagyok, most érkeztek meg.

melindae

2013. október 15.

Hát...a csomagolás egy dolog, tényleg nem igényes, de az végülis nem lenne gond, nem az a lényeg. A baj a rúzs minőségével van: nem jó. Nem tudom, milyenek a világosabb árnyalatok, de a vöröses-barnások...jujj :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 15.

Ichigo94

2013. szeptember 7.

Nekem a nude pink van meg. Szörnyű... Hál isten olcsó volt, valahogy elhasználom, de többé újra nem veszem. Felrakva alig látszódott, ilyen sápadt nagyon csúnya színe volt, igénytelennek tűnt a színétől és az állagától is az ajkam. Hihetetlenül szárít, tartóssága kb. semmi. 1 óra se telik bele csúnyán összeáll a szádon és még undorítóbban néz ki. Még éppen, hogy felrakva elmegy, de amúgy nagyon rossz. Még olcsón se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

manitia

2013. augusztus 13.

Update: Beszereztem egyet magamnak is. Imádom. Én direkt azért vettem ezt a fajtát,mert nem túl erősen pigmentál. Nem vagyok oda az erős szájvakolásért...
Nagyon klassz rúzs. Húgomnak van az a semlegesebb színű, szinte olyan mint a szánk csak ad neki egy szép kis egészséges színt. Sajnos a mostani katalógusban nincs, így magamnak nem tudok rendelni, de amint lesz, fogok. :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Biu

2013. július 1.

Botrányosan rossz a csomagolás, nagyon gagyi hatást kelt, magával a rúzzsal sem vagyok elégedett, egy nude és egy rózsaszín van/volt a birtokomban. Mindkettőn túladtam, mert se nem tartós se nem eléggé pigmentált, zsíros érzetem volt tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

vomitmyheart

2013. május 25.

Nem a világ legcsodálatosabb rúzsa, de ennyiért bőven jó. Elsőre kicsit talán keménynek tűnhet, és a rúzs formájával sem vagyok kibékülve, de a fedése szép és az állaga végülis kellemesen krémes. A nude Pink árnyalat van meg, szép, valóban nude halványrózsaszín. Az ár-érték arány nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 25.

beginner

2013. május 19.

Eredetileg valami természetes árnyalatot kerestem, ezért mintákat vettem Vintage Nude, Vintage Rose, Soft Caramel árnyalatban, a Soft Coral csak ráadás volt, és ez lett a kedvencem! Inkább rózsaszínes, kevésbé korallos szín (messze nem az a narancsos korall, ahogy a neve is mutatja), nem túl feltűnő, de azért élettelivé varázsolja az arcom. Egyenletesen kopik, nem ül meg a kis ráncokban, nem is szárít, ha rendesen hidratálok sminkelés előtt, ami nekem kötelező. Már csak a hozzám illő nude rúzst kell megtalálnom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 19.

malilalum94

2013. május 6.

Eléggé más a színe a számon , mint rúzsnak,de nagyon szép eredményt nyújt.Nem maszatolódik el , kellemes az illata és viszonylag tartós is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 6.

solymosi.b

2013. május 2.

Silver Pink árnyalata van meg, valamint mintában rendeltem meg a Vintage Nude-ot. Mindkettő tetszik. Szép színe van és jól fed. Akciósan szinte ajándék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

Ewyca

2013. március 2.

Én a vintage nude-ot rendeltem meg magamnak,és elég szép árnyalat,csak gondosan elő kell készíteni az ajkakat:radírozás,ápolás,esetleg pici alap alá
(bár én mindegyik rúzsozásnál kb így járok el,kicsit nekem mindig macerás..)
Az állaga,illata,hidratálása tökéletes,fedése sokszori áthúzásra hozza meg a kívánt eredményt nálam-mondjuk az én szám nagyon élénk rózsaszínes-pirosas,nehezen fedi el bármi,tehát ez nem a termék hibája,de többszöri áthúzásra jól működik még ez a világos szín is.Rendeltem még egy rózsaszínest,az is nagyon csábít,hogy ne adjam tovább,hanem megtartsam,mert elég jó minőséget kapunk ennyiért,az biztos!(na jó,a csomagolás gagyi,de a termék nagyon jó)
Összességében egy négyest adnék,ha drága lenne,de "belsős"áron kb 350 ft volt,szóval egy szavam se lehet rá,ennyiért kb 10-est érdemel!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

(bár én mindegyik rúzsozásnál kb így járok el,kicsit nekem mindig macerás..)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).