Oriflame

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Melinda, Módosítva: 2012. április 5.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

Gyengéd, krémes ajakrúzs, amely hidratálja és kondicionálja az ajak bőrét. Válasszon a pazar színválasztékból minden alkalomra!

Kiszerelés: 4 g

csernusbrigi

2013. február 28.

Én is 450 ft-ért vásároltam, egy szó mint száz, megéri az árát. Nekem az egyik új árnyalat, a blush pink van meg, és pontosan olyan színű, amilyet szerettem volna: kicsit pirosas behatás, de azért pinknek mondható. Mostanában nagy divat ez a szín, ezért is gondoltam, hogy megér egy próbát ennyi pénzért, hiszen manapság egy ajakápoló is drágább. Szépen látszik a szájon, textúrája pedig bőven jó az árához képest. Plusz még az illata is jó :) nagyon tetszik, így ha legközelebb le lesz árazva, biztosan vásárolok valamelyik nude árnyalatból. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

bogibooo

2013. január 24.

nekem a nude pink és a desert rose árnyalat van meg, de kellemes meglepetés. Kemény 500ft volt akcióban /db (egyébként azt hiszem egy ezres, de elég sűrűn van leárazva). tervezem még egy vöröses és pár nude árnyalat beszerzését is. Engem nem szárít,. de nem is vagyok erre hajlamos. Amennyire számomra fontos a rúzs tartóssága,annyira tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

pink sunrise

2013. január 24.

A Vintage Rose és a Vintage Nude árnyalatok vannak meg.Én neten szoktam utánanézni név szerint(blogokon stb )hogy milyen szine van igazából,mert a katalógus nagyon messze áll a valóságtól.Nem csalódtam,olyan a szinük mint amilyenre számitottam.Megfelelően előkészitett ajkakon gyönyörű krémes szinek.Általában ez a 2 rúzs mindig a nesszeszeremben van,mert nagyon szeretem:)Update: Ami idegesit benne,az a botrányosan gagyi csomagolás.Nem a kinézetével van bajom,hanem a minőséggel.A csavargatós része kotyog le és fel,az az érzésem mintha szétesne.Ennek ellenére elég jól birja,de játékrúzs feelingje van,ehhez képest az Essence rúzsok csomagolása is masszivnak számit.A rúzs minőségével maximálisan meg vagyok elégedve,megérdemelne egy normális csomagolást.Ezek és a Catrice rúzsok a kedvenceim,de mennyivel jobb érzés kézben tartani az utóbbit.....Kár,emiatt nem biztos hogy újraveszem ezeket,pedig nagyon gyönyörű színek,hidratál is(igaz,mindig gondosan előkészitett ajkakra viszem fel).Nagyon akciós áron azért nem rossz vétel.

Köv. katalógusban vannak új árnyalatok is,és csak 450 lesz darabja:)(abbban ami febr 7 után lép érvénybe).Én kb 5-öt szemeltem ki magamnak:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

tátombák

2013. január 4.

A nude pink van meg, elsőre csalódás volt, mert nem sokban hasonlít arra a színre, amit a katalógusban láttam :( A csomagolása valóban gagyi. A rúzs krémes, kenhető, nem szárít

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

csillag

2012. december 1.

megkaptam a vintage nude árnyalatot. nagyon szép, engem nem szárít, és Erika, semmi csillám, egyszerű, natúr, nem fényes rúzs, közepesen tartós, visszafogott szín. A csomagolása, kupak, valóban gagyi (10 éve voltak ilyenek az avon color trend rúzsai) Maga a rúzs szuper. Valószínű megrendelem a másik rózsaszín nude színt. Bátran ajánlom az 5 ékszeres, 7 cm sarkú, szigorú, kötött dress code-os munkahelyekre is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 1.

Applepie

2012. november 28.

Erika_21! Nekem a Vintage nude van meg, nem csillámos, nagyon szép natúr szín:) Egy hátránya, hogy nekem eléggé szárítja a számat, de nem probléma, mivel úgysem hordok mindennap rúzst:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 28.

dorcus89

2012. november 24.

Ma kaptam kézhez a pretty pink színűt és kijelenthetem, hogy végre megtaláltam a régóta keresett tökéletesen málna színű rúzst! Ebben az árban és katalógusból rendelve ez számomra egy csoda :) Plusz pont, hogy jóval tartósabb mint más drágább rúzsom. Van egy "tesztem" a rúzsokkal/szájfényekkel, elinduláskor felteszem és ha addig kitart még elérek a vonatállomásig, neadjisten addig amíg beérek a munkahelyemre, akkor nálam az kiállta a próbát. Jelentem bőven túlteljesítette a feladatát. Szóval biztosan rendelek még belőle! A csomagolás tényleg egyszerű, de engem ez teljesen hidegen hagy. Nem a külső a belső számít :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 24.

Anna28

2012. október 12.

Én nagyon meg vagyok ezzel a termékkel is elégedve! Egy nude árnyalatot rendeltem, egészen pontosan a NUDE PINK árnyalatot. Kicsit féltem, mert itt azt olvastam, hogy a katalógusban a színek eltérhetnek a valóstól. DE! Ezesetben ez nem így van! Szuper a színe, és szerintem olyan, mint a katalógusban. Jó, az hozzátartozik az igazsághoz, hogy rúzsozás előtt én MINDIG lealapozom a számat, így már alapból "bőrszínű" a szám... Úgyhogy nekem így bevált! Na és nem utolsó szempont, hogy rendkívül jó áron jutottam hozzá, 500 Ft-ért! Nagyon csillagos 5! (És finom az illata is!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 12.

flowergirl

2012. augusztus 5.

Katalógusban kinéztem egy gyönyörű színt és mikor megkaptam csak néztem, mert köze nem volt a választott rúzshoz.Szárít, nem tartós és egy ugyanilyen színű szájfényem is van,szóval pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 5.

felicitas

2012. június 11.

Nekem nem jött be. A Candy Pink árnyalatot választottam, de köze nincs a katalógusos színhez. Ugyanazt nem vártam, de ez egy halvány, alig pigmentált rúzs. 600 Ft-ért csodát nem vártam, és nem is a minőséggel van bajom. Kicsit szárít, gagyi a csomagolás, de elmegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).