Oriflame

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kudika, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   tanácsadónők

A szemhéjárnyaló természetes színei ragyogóbbá teszik a szemét, kihangsúlyozzák szépségét. Variálja a színeket az alkalomnak megfelelően. Applikátorral.

3 féle színkombinációban kapható

manitia

2013. december 1.

Nekem is a Sand &Green van meg, nagyon szép. Nekem megérte! Az arany, és barna árnyalatok jól mennek a szememhez, és a hajamhoz. :) Nem bántam meg. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

Orsyna

2013. szeptember 12.

Sand &Green paletta van meg.Tényleg picike de jó minőségű.A zöld nagyon szép benne jól illik a barna szememhez.Lehetne olcsóbb is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

profectuscat

2013. június 26.

Én egy aukciós oldalon jutottam hozzá, újonnan, 800-ért!
3200 Ft-ot semmiképp sem ér meg, hiába annyi szín... :) a minősége viszont jó! Krémes kissé, jól tapad, nem gyűlik össze a szemredőkben. Sokáig fogom használni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 26.

Én egy aukciós oldalon jutottam hozzá, újonnan, 800-ért!

jane79

2013. március 31.

Meglepődtem, amikor megkaptam, hogy milyen kicsi. Kicsit így drágának találtam (1500.-). Bár igaz, hogy így is idő lesz elhasználni. Eléggé pigmentált, munkahelyre szoktam használni a színeket. A Nude and Grey van meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 31.

anita_fliszar

2013. március 26.

Jó és szépek a színek,most az új katalogusban akciós lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 26.

Jó és szépek a színek,most az új katalogusban akciós lesz.

ananasz1

2013. február 1.

Nekem a képen látható paletta van meg, nagyon elégedett vagyok vele. Ecsetekkel jól használható. A mérete az én véleményem szerint praktikus, mivel a nagyobb szemhéjpúderek sosem fogynak el, mire lejár a szavatosságuk, így ez a méret bőven elég. Sajnálom, hogy a mostani katalógusban nem volt, lecsaptam volna szívesen a másik két palettára. -1 az applikátor, akkor inkább ne rakjanak mellé semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 1.

kalinkoz

2013. január 25.

Nekem a képen látható paletta van meg. Én is meglepődtem, hogy milyen kicsi, nem túl kényelmes így a használata. A színei szépek, de még nem sokat használtam, majd később írok a tartósságáról. Az applikátor az szörnyű. Nem vagyok túl járatosa szemfestésben, ezért nem használok ecsetet, de ehhez kell valami amivel felviszed. Összeségében ár-érték arányban jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 25.

Judiit

2013. január 22.

A zöld paletta van meg . Mikor megkaptam, akkor nagyon meglepődtem a miniatűr méretén. De meg kell mondanom, hogy a színekben kellemesen csalódtam. Nagyon pigmentált. Nem porzik jobban mint más szemhéjpúder. Az ára is elfogadható. engem meggyőzött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 22.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol