Oriflame

Ár:   899 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2015. január 19.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Piros árnyalatú ajakbalzsam organikus alma- és zabkivonattal. Védi az ajak bőrét a kiszáradástól, puhává és rugalmassá teszi a bőrt.

TattyCherry

2013. szeptember 25.

Oriflame tanácsadóként sok oriflames termékkel volt már dolgom.
Ez az egyetlen olyan oriflame termék amit mindig használok és újra és újra rendelem.
A legjobb ajakápolónak tartom a Labello Classic mellett.
Jó az illata, nagyon jól hidratál és szép színt is ad.
Az oriflame helyében igazán kiadatnék egy csavaros változatot is. Vinnék,mint a cukrot :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

Oriflame tanácsadóként sok oriflames termékkel volt már dolgom.
A legjobb ajakápolónak tartom a Labello Classic mellett.
Jó az illata, nagyon jól hidratál és szép színt is ad.

nemethdorcy

2013. szeptember 12.

Isteni illatú, kellemes zselés állagú ajakápoló. Jól hidratál és szép színe van :) Egyetlen hátránya, hogy egy kis tégelyben van és bele kell nyúlni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

atunderi.lonka

2013. július 17.

A legjobb ajakbalzsam, amit valaha teszteltem. Egyetlen hibája, hogy tégelyben van. Nagyon sokáig tartott, és sokszor csak azért vettem elő, hogy szagolgassam :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

Annie88

2013. május 19.

A tökéletes színezett ajakápoló! :) Egyszerűen imádom, mindig nálam van! Isteni illata van, zselés állaga, és gyönyörű, egyáltalán nem tolakodó pirosas színe. És hihetetlen, hogy milyen jól hidratál! Mondjuk, nem bánnám, ha nem tégelyes lenne, mert nem szeretem, hogy ha belenyúlok, utána mindig piros lesz az ujjam, és ragacsos, de hát ez legyen a legnagyobb baja! :) Ha elfogy, tuti, hogy újrarendelem, bár simán elég fél évig úgy is egy kis tégely, hogy mindennap használom, van, hogy többször is. Úgy örülök, hogy rátaláltam! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 19.

timcsike1989

2013. február 13.

Természetesen itt is sikerült elcsábítani a kis tégellyel. Az illata és az íze valami cukorkára emlékeztet, de nem jöttem még rá, hogy melyikre. Szerintem jól hidratál, ha lekopik is jó érzet marad az ajkaimon. A színe is jó, mert a számon nem olyan durván piros. Ami zavar benne az az, hogy felkenés után az ujjam is piros lesz .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

czuczy

2013. január 30.

Igazság szerint a színe miatt szeretem ( piros szájravalóból sosem elég :D ) Ápolás terén átlagos. Az illatta miatt meg legszívesebben megenném :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

b.niki

2013. január 22.

A kedvenc ajakbalzsamom! Az illatáért odavagyok teljesen, és tetszik, hogy van egy kis színe is. Tényleg elég ragacsos, de ha felkenem, már egyből sokkal puhábbnak érzem az ajkaimat.
(A barátom viszont teljes szívéből gyűlöli, haha :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

(A barátom viszont teljes szívéből gyűlöli, haha :D)

g.lindus85

2012. december 3.

Előnye a szép és nem feltűnő a színe, az illata isteni. Hátránya: ragad, de nagyon. :) Én fülpiszkálóval szoktam felvinni. Összességében szeretem, télen-nyáron mindig van a táskámban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 3.

sss sss

2012. szeptember 1.

Nagyon jó, télre tökéletes ajakápoló, nem szárít, puhává teszi a szám, nagyon finom az illata és szép színe van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 1.

vivuss87

2012. július 19.

nagyon szeretem ezt a kis ajakápolót, enyhe, kellemes pirosas színe van, ami nem tolakodó, inkább természetes, nem ragad, és az illata is jó. Nem viszem magammal, csak itthon kenem fel, ugyanis van egy nagyon mókás technikám a tégelyes ajakápolók felvitelére, ami sem belenyúlást, sem ecsetet nem igényel:D:D de maradjon az én titkom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Squalane eo 1 0

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Színezék. Piros.