Oriflame

Ár:   899 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2015. január 19.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Piros árnyalatú ajakbalzsam organikus alma- és zabkivonattal. Védi az ajak bőrét a kiszáradástól, puhává és rugalmassá teszi a bőrt.

adra

2012. május 20.

Érdekes a mi kis történetünk ezzel az ajakbalzsammal. Valamelyik téli katalógusban rendeltem, kicserepesedett számon a sokadik ajakápoló sem segített, gondoltam majd ez. Moziba mentem barátnőimmel, 1,5 órával előtte elkezdtem készülődni, ezt felkentem, hogy mire sminkelek pihe puha ajkakkal kezdjek, és fél óra alatt bécsi-virsli méretűvé duzzasztotta az ajkaimat (nem a jó értelemben), valamint úgy viszketett, és olyan piros hólyagok lettek a szám körül, mintha egy szúnyoghad támadott volna meg. Ezek után szerintem elenyésző az, ha csak simán nem használ. Mondanom sem kell, a mozi elmaradt. 3 napig voltam otthon emiatt a kis "csoda" miatt, csak én, és a virsli szám.
(Kis melléksztori, ami már másik termékhez tartozna, hogy aznap este mikor ez a vacak tönkretette a napomat, a szemem körüli duzzanatra felkentem az oriflame e collagen golyós kis szemkörnyékápolóját, és másnap úgy néztem ki, mint Bear Grylls azután a bizonyos afrikai darázs incidens után...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 20.

doee77

2012. május 20.

Nagyon tetszett az illata, és úgy az egész termék, így rendeltem. A színe kissé erős, és nem túl tartós az ápolás,de nem is ez az igazi gondom vele. Valamiért sokszor bedőlök ennek a "cuki tégelyes" kiszerelésnek, de higiénia szempontjából halál... :( Ujjal felkenés utáni többszöri ajakfeszülés, viszketés után kétszer használtam itthon, ecsettel, aztán feladtam. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 20.

SweetViolet

2012. április 29.

Nagyon elnyerte a tetszésemet ez az ajakbalzsam az illatának köszönhetően. Mindössze annyi negatívuma van, hogy néha a színe miatt túlzásnak találom, ezért nem használom minden nap. Visszafogott sminkhez talán inkább egy semleges színű ajakbalzsamot javasolnék. Ugyanakkor engem nem zavart az állaga, nem tartom ragadósnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 29.

Blame

2012. április 16.

Az illata kellemes, viszont nagyon ragadós ezért nem szívesen használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 16.

Az illata kellemes, viszont nagyon ragadós ezért nem szívesen használom.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Squalane eo 1 0

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Színezék. Piros.