Oriflame

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly, Módosítva: 2016. március 5.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Galadriel

2013. december 29.

Szépen leviszi a sminket, nagyon jó az illata is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

Szépen leviszi a sminket, nagyon jó az illata is :)

paramm

2013. november 7.

Sokáig használtam ezt az arclemosót, de nem volt nagy kedvencem, az arcom nagyon szárította, hatása sem volt túl meggyőző, viszont az illata, az valami fenséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 7.

PPati

2013. november 5.

teljesen eltávolítja a sminkem, és csak egy borsónyi kell belőle. már 3 hete használom minden este, és alig hiányzik belőle:) imádom az illatát!!:) viszont nagyon szárítja a bőröm, kell utána hidratálni, ezért megy csak 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 5.

hila

2013. október 28.

Finom az illata, az nagyon tetszik, az állaga is szuper, viszont nekem kiszárította a bőröm, még tesztelgetem pár napig, de utána nagyon húzódott sajnos. Eddig 3 csillag, mert az éjszakai krémemmel helyre tudtam pofozni a bőröm állagát, és az illata tényleg nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 28.

Princess

2013. október 25.

Annyira nagy csodaszernek nem mondanám, nekem az arcommal semmit nem tett, se jót, se rosszat. Olyan semlegesnek ítélem meg, de az illata nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 25.

kissbarbara1990

2013. október 25.

Egy flakonnal teljesen elhasználtam, imádtam az illatát, kellően tisztított, nem irritált és sokáig elég volt a flakon. Újra még nem vettem,mert szeretek kísérletezgetni,de biztosan veszek még ilyet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 25.

zsofi_5

2013. október 2.

Nagyon szeretem, csodás illata van, igazán jól tisztítja az arcomat de nem szárítja ki :) Szép lesz utána a bőr :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 2.

atunderi.lonka

2013. július 17.

Elhasználtam egy üveggel, majd leváltottam egy YR-ram de az nem vált be, így visszatértem. Vagy 500 Ft-ért nagyon megéri, sokáig tart, isteni illattal! A kedvenc lemosóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

Ivlisz

2013. július 2.

Sok arclemosót kipróbáltam már, de ez az egy termék az, amihez minidig vissza térek. Kiválóan tisztít, nem szárítja a bőrömet, széppé teszi az arcom. Mosdás után a bőröm nem húzódik, az illata is kellemes. Amint lesz rá lehetőségem, újból beszerzek egyet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

katica131

2013. május 25.

nem rossz, egynek elmegy, az illata kellemes, de én előnyben részesítem a szemcsés lemosókat. ajándékba kaptam, már a tubus végén járok. Semmi negatívumot nem tudok róla írni. nem szárít, nem zsírosít. semmi különös, de azért 3 csillagot kap :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Színezék. Lilás piros.