Oriflame

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly, Módosítva: 2016. március 5.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok

beginner

2013. május 19.

Kb. fél éve használom majdnem minden nap, kis mennyiség is hatékonyan tisztít, nem szárít, nem irrtál, éppen eléggé habzik és nincs túl erős illata. Smink eltávolítására nekem nem tűnt ideálisnak, de az arc mindennapi tisztítására korrekt megoldást nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 19.

jns.melinda

2013. április 26.

Jó arclemosó, a szempillaspirált is ezzel mostam le, a szememet sem irritálta, többször vettem már és lehet, hogy még fogok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

Babooca

2013. március 31.

Kishugom ajándékozta nekem, mert őneki jobban bevált a levendulás. Eddig 5x használtam, arckefével, mert sajnos anélkül nekem nagyon nehezen habzik fel. Az illata kellemes, a tisztítóhatása nekem személy szerint lehetne jobb is, a sminket nehezen távolítja el. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

strawberry92

2013. március 1.

Nagyon finom illata van, meglepően kevés is elég belőle...jól tisztít, nem okozott bőrproblémákat:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

treszi92

2013. március 1.

Nekem több mint egy évet kitartott , még egy icipici van az alján , jól tisztit sokszor smink lemosáshoz is hasznaltam , füllpiszkálóra tettem igy a szemallati festék elkenődéseket hamar eltávilottam :) jó az illata, plussz pont mert antioxidáns :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

kreeszteeka

2013. február 18.

Jól tisztít, kellemes illata van, nagyon sokáig elég, kombinált bőrre tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

floraligeti

2013. február 14.

Nem rossz...de nem is túl jó. Elmegy az illata, kissé szárít, kissé csíp.... Nem tudom. Most alig várom, hogy elfogyjon és kipróbáljak valami újat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 14.

nikus23

2013. január 28.

regebben vettem oszt egy ideig nem hasznaltam , de nemreg ujra elkesztem hasznalni es eddig jo, nem szaritt az illata is tetszik de eddig csak 3* es majd meglatom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 28.

onecrimsonnight

2013. január 10.

Jó kis lemosó, érzem hogy szépen tisztít, de mégsem húzódik az arcbőröm túlságosan a használata után. Az illata pedig csodás, emiatt még jobban szeretem használni. Ráadásul olcsó is és sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 10.

Melcsi29

2013. január 6.

Szuper termék! Mindenkinek csak ajánlani tudom! Árban is nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 6.

Szuper termék! Mindenkinek csak ajánlani tudom! Árban is nagyon jó!

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Színezék. Lilás piros.