Oriflame

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly, Módosítva: 2016. március 5.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Alexíta7

2012. december 8.

Az első olyan arclemosó, amitől nem zsíros a bőröm. Az illata is kellemes, mindenkinek csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 8.

CocoSunrise

2012. november 15.

Pár napja használom, szerintem nagyon megéri! Jól tisztít, a bőröm is jobban néz ki mióta ezt használom, jó az illata. Ez minden ami nekem kell egy arclemosótól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 15.

Rekuuu

2012. szeptember 20.

Hm, érdekes ilyen véleményeket olvasni, mert én pont az ellenkezőjét tapasztaltam az itt leírtaknak. Sokat kell ahhoz használnom, hogy eltávolítsa az összes szennyeződést az arcomról & ezáltal gyorsan fogy. Az illata finom, egész jól tisztít, de ez nem elég ahhoz, hogy meggyőzzön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

maya

2012. július 20.

Szépen tisztit, az én bőröm nem szárítja és mintha kevesebb lenne a pattanás az arcomon mióta ezt használom. Nagy kedvencem ez a termék igaz még csak féléve használom kb. de biztos rendelek még ilyet ha elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 20.

noryen

2012. július 12.

Egyetértek az előttem lévő hozzászólókkal. Kb. január-február környékén rendeltem, azóta még mindig megvan a 3/4-e, pedig minden nap használom. A másik meg, hogy nem szárít, lehozza amit kell és kellemes az illata. Külön tetszik az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

VeraTala

2012. július 1.

Tisztít, nem szárít, jó az illata. Ez minden, amit én várok egy ilyen terméktől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Tigrisfog

2012. május 21.

Kellemes zselészerű az állaga, finom az illata, nem zavaróan művi, és tisztít. Nem szárít rommá, de zsírt sem hagy maga után.
Azt csinálja, amiért egy lemosót megveszel, a küldetés teljesítve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 21.

Azt csinálja, amiért egy lemosót megveszel, a küldetés teljesítve.

krekuci

2012. január 31.

Nem kell csodát várni tőle,de nekem bevált. Szépen tisztít, bár utána elkél a hidratálás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 31.

Szép

2012. január 17.

Megvagyok elégedve az arcomról a sminket is eltávolítja

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 17.

Megvagyok elégedve az arcomról a sminket is eltávolítja

doee

2011. november 5.

Fél éve használom, nekem nagyon bevált. A fél év azt jelenti, hogy a második flakon felét sem használtam még el, pedig naponta 2-3 alkalommal mosok vele arcot. Tehát, nagyon kiadós, és nagyon pénztárca-barát is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 5.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Színezék. Lilás piros.