Oriflame

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2015. július 23.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok

csuta

2014. július 4.

Nagyon jól tisztít. Nem szárítja a bőrömet és nem is ragad utána, és kicsit nyugtató hatása is van nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

dalma.peter24

2014. június 28.

Nagyon jó! A szappan nagyon szárítja a bőrömet, de ez tökéletes. Csak ajánlani tudom. A napi 2 használatot én soknak találom, szerintem jobb csak esténként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 28.

Theooo

2014. június 12.

Imádom, kicsit szárít, illata is nagyon jó. Pár percet rajta szoktam hagyni a bőrömön, amíg megszárad, aztán úgy mosom le. Utána nagyon jó puha az arcom, és nemis zsirosodik olyan gyorsan. Pattanások azér jönnek még ki, de nem annyi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 12.

Zatanii

2014. május 21.

Nagyon jól hűsít, meg tök jól lehúzza a pattanásokat, viszont olyan szinten kiszárította a bőrömet,hogy másfél hétig hámlott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 21.

j.kinga

2014. május 9.

Én nagyon szeretem az illatát és emellett jól tisztít, segít a pattanások eltűntetésében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 9.

Emese Szikszai

2014. április 22.

A kedvencem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 22.

A kedvencem :)

Ági87

2014. április 17.

Nagyon jó kis arclemosó ez, kellemes az illata, jól tisztít, puha lesz tőle a bőr, és a használata után frissnek érzem az arcbőrömet. Akinek nagyon pattanásos az arca gondolom nem ez fog rajta segíteni, de akinek különösebb problémája nincs vele az tökéletesen meg lesz elégedve ezzel a termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

zsofia93

2014. április 9.

Nagyon jo arclemoso, eddig teafas szappant hasznaltam, de az nagyon szaritott. Amikor ezt megtalaltam nagyon orultem neki :) szepen tisztit, napi hasznalat mellett sem szarit egyaltalan, pedig nekem eleg erzekeny a borom! Jo kis termek! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 9.

hemi

2014. március 10.

Eddig minden tonik/lemosó szárította a bőröm, de ez napi használat mellett se szárít :) Az illata erős, de nem zavar, nem is várok el egy pattanás elleni lemosótól vanília illatot. Sokkal kevesebb tőle a pattanásom, ha mégis kijön egy kettő (hormonok is tevékenykednek), azok is gyorsan elmúlnak aránylag. Én csak ajánlani tudom, a bőröm is ezt tenné szerintem :)
Ráadásul pont most veszünk még egyet, ugyanis le van árazva (eredeti árban azért elég drága), most kell rákapni, aztán úgyis sokáig elég, alig fogy napi használat mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 10.

rozsamanias

2014. február 18.

Nagyon szeretem.Az illata kicsit erős de én szeretem jól tisztít ,igaz egy kicsit szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 18.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.