Oriflame

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2015. július 23.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok

jampiangel

2014. február 14.

Imádom, az illata elég "gyógy"-hatást idéz, de ez elhanyagolható a hatása mellett. Alaposan tisztít és frissít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 14.

Ophelia

2014. február 11.

Lassan egy hónapja használom. Kedvelem, tökéletesen megtisztul tőle a bőröm, a sminket is leszedi és kellemesen friss/hűs érzést hagy maga után. Kevés is elég belőle, szóval gazdaságos. Sajnos a pattanásokkal nem sok mindent csinál, de mégis az egyik kedvenc arclemosóm, mert egyébként kellemes használni. Lehet, hogy újraveszem, bár még mindig nem érzem, hogy megtaláltam volna az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 11.

Niki1991

2014. február 10.

Nagyon jó a pattanások ellen, az illata nekem tetszik,és a sminket maradéktalanul eltávolítja. Télen viszont vigyázni kell vele, mert szárít. Nyáron tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

kucmuc

2014. január 4.

Nagyon jól tisztít, matt és friss lesz tőle a bőr. Hatékony fegyver a pattanásokkal szemben. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

Mayu

2014. január 3.

Használta után,friss,tiszta,és puha lesz a bőröm.Elég kevés kell belőle,és már bőven ellehet oszlatni,sok időre elég lesz,nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 3.

PPati

2013. november 18.

másfél hónapja használom minden reggel. érezni a tonizáló hatását. viszont a pattanásaimmal konkrétan semmit nem csinált:( talán annyi változást észleltem, hogy kevésbé gyorsan fényesedik ki a bőröm. 2-3 óra helyett 4-5 órát is kibír, és nem olyan vészes akkor sem. viszont újravenni nem fogom, nagyon sokáig elég lesz...6 hét alatt egy körömnyi rész fogyott csak belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 18.

Adrienn88

2013. november 10.

Természetesen a tonikot is kipróbáltam,mivel a korrektor sokat használt.A lemosót naponta legalább 2Xer használom,reggel és este.Reggelente fel frissít este pedig hűsít.Nagyon szeretem.Egy örök darab lesz a fürdőszobában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 10.

bogeexoxo

2013. november 5.

Már régóta használom, és imádom :) Amikor felkenem érzem, hogy hűti, és tisztitja a bőröm :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

jkinga

2013. november 3.

Reggelente már egy ideje ezt használom a krémjével együtt és nagyon szeretem. Szépen leszárítja a pattanásokat és nem is zsírosodik annyira a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 3.

Pingus

2013. szeptember 13.

Már alig vártam, hogy a birtokomba kerüljön a drága! Még csak most vettem meg pénteken, de már most tudok róla véleményt írni. Elég pattanásos az arcom és nagyon könnyen zsírosodik is. Mind ez hagyján, ahhoz képest, ami az utóbbi időben van az arcomon (talán a nagy meleg miatt). Szóval péntek este mondtam a páromnak, hogy nézze meg az arcomat alaposan, és majd később megmutatom neki ismét, hátha lát valami különbséget, remélhetőleg jó irányba! És hát ez a nap vasárnap reggel el is érkezett. Eddig 4x használtam, péntek este, majd szombaton 3x, végül vasárnap reggel. Miután megmostam vele az arcomat és belenéztem a tükörbe, magam sem hittem az eredménynek. Konkrétan sokkal szebb lett tőle a bőröm. Igazából nincsenek nagy fehér pattanásaim, mert én mindig nyomkodom (tudom tilos, de nem bírom nézni). Inkább mitesszerek, ezek az apró dudorok és hát néhány elnyomkodott pattanás, na meg ugye egy-két régi folt, ami megmaradt. A foltokat határozottan elhalványította, a homlokomon a dudorok is enyhültek. A párom azt mondta, hogy sokkal szebb lett az arcom...egek, pedig csak ötször használtam!!!!! Nagyon tetszik, amit láttam, úgy érzem jó irányba halad a dolog. Lehet egy picit szárít is, de nem vészes. Nem kenek semmiféle hidratálót utána, mert örülök, hogy teszi a dolgát és nem akarom eltömíteni fölösleges dolgokkal a pórusaimat. Később szeretném majd megvenni ennek a terméknek a krémjét is, azt olvastam együtt csodás a hatás. Egyenlőre 4 csillagot adok rá, nem akarok előre inni a medve bőrére. Majd még később írok a változásokról, de ha így halad a dolog, később megkapja az 5 csillagot. :)

Update:
Úgy vettem észre, hogy hozzászokott az arcom. Nem tudom, talán egy kicsit szüneteltetem. Most átálltam a mézre!!! Csillagot ezért nem vonok le, szerintem velem volt a probléma.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

Update:

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.