Oriflame

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2015. július 23.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok

fiorentina914

2013. szeptember 8.

Szerintem ez a legjobb termékcsalád pattanásos bőrre. Legalábbis nekem ez vált be eddig a legjobban. Én az illatát egyszerűen imádom. Amióta ezt használom jóval kevesebb pattanásom van. Használata után sokkal tisztábbnak, frissebbnek érzem a bőröm tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

littlelady

2013. augusztus 1.

Egy egész üvegcsét, vagy minek hívjam, elhasználtam belőle. Jó volt, de mostanában áttértem a natúr kozmetikumokra, így ez alapból kivan zárva, ezzel az összetevőlistával... A szerelmem viszont imádja, férfi létére :D az illatát szereti a legjobban, de a bőre is szép tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

nikus23

2013. július 14.

Azt hittem hogy jobb lesz, de tévedtem. Nem rossz de nem sokat segít a pattanásaimon és a mitesszereken se (pedig majdnem a felét elhasználtam már), amúgy jól tisztít, nem szárít és sima lesz az arcom, elhasználom még ami van de nem hiszem hogy újra megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 14.

Rékababa

2013. július 3.

Én szeretem,az illata kicsit tömény,de a pattanásaimra egész jól hat.Picit habzik ez is számomra előny.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 3.

rexike

2013. március 22.

A termék családból a korrektor és a krém után nagy reményekkel beszereztem ezt is. Kissé csalódtam, többet vártam. Persze tisztítja az arcom, de különösebb változást nem érzek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

mfanny11

2013. március 10.

Nagyon sokáig kitart, a pattanások kialakulását nagy mértékben csökkenti, a meglévőeket pedig sokkal hamarabb leszárítja és rendbehozza, mint más termékek. Igazán jó hatás a hozzá való arckrémmel érhető el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

Habchók

2013. február 8.

Jó kis tisztító termék. Sminklemosás után az ember meggyőződhet róla, hogy totálisan tisztává varázsolta az arcát. A pattanások rendszeres használat mellett valóban megtizedelődtek. Szerintem megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

monacska26

2013. január 25.

Szerintem nagyon jó tisztító. Elég belőle egy kevés, szépen bele kell masszírozni a bőrbe, hogy picit felhabosodjon. Előtte kendővel lemosom a szemem és utána használom, majd zárásként egy kis arckrém(mert picit szárít) és kész is az esti arctisztítás. Már az illatát is megszoktam, csak a szememet csípi egy picit :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

dorothea

2012. december 18.

szeretem, mert jól tisztít és tonizál, de igazság szerint semmi különösebb változást nem tapasztaltam :D bár a pattanások mennyisége talán egy kicsit csökkent. jó termék, úgyhogy ha elfogy, újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 18.

CocoSunrise

2012. szeptember 6.

Hááát én nem tapasztaltam nagy változást. Nem is használhattam minden nap, mert nagyon kiszárította a bőröm. Jobban szeretem az olyan arcmosókat amikkel a szemsminket is leszedhetem, ez sajnos arra nem jó. Tényleg nagyon kevés kell belőle, sokáig tart, de én inkább zsírosbőrűeknek ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.