Oriflame

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2015. július 23.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Dzsinka

2012. augusztus 28.

A pattanásos bőrömre vettem, először furcsa volt az állaga és illata miatt is, bár nem volt szörnyű. Nagy változást nem tapasztaltam se pozitív, se negatív irányba. Tisztításra használtam, mert nem szárította ki a bőröm, puhábbá tette (de az sem tartott sokáig).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

barackvirág

2012. augusztus 25.

Már több flakonnal elhasználtam, nekem bevált. Finoman tisztít (de nem szárít), az illata is kellemes (szerintem nem erős, ahogy mások írják), és sokáig elég. Szinte minden reggel és este használom - nem mondom, hogy megszünteti a pattanásokat, de mindennapi tisztításnak tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

karakumsivatag

2012. augusztus 23.

Évek óta ezt használom. Ha akciós, több flakonnal beszerzek belőle. Nekem csak ez vált be. Picit furi az illata, és az állaga is olyan zselés vagy nemtom milyen. De nagyon hatásos. Mióta használom, szinte semmi problémám a pattanásokkal. És nem szárítja a bőrömet. A teafaolajjal tökéletes párosítás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

allcatsaregrey

2012. július 30.

Nagyon nehéz lemosni, de egyébként szép lesz tőle a bőröm. Kicsit kipirosodik használat után, de pár perc múlva ez elmúlik. Nagyon erős szaga van, úgyhogy véletlenül se használjátok a szemetek környékén (én nem ott használtam, de még így is marta a szemem).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 30.

mankaa

2012. július 29.

1 flakonnal elhasználtam, rendkívül kiadós, sokáig elég. Eleinte érezhetően jó hatással volt a bőrömre, de a vége felé már mintha nem is használtam volna: se ártott, se használt. Újra nem venném, sőt, az összetevői már inkább taszítanak, de ár-érték arányban korrekt termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 29.

nikol

2012. július 27.

Nagyon jó kis arclemosó, valóban nem szárít.A kamasz fiam is ezt használja pattanásos arcbőrére, és neki is nagyon jót tesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 27.

VeraTala

2012. július 1.

Frissít, tisztít, szeretem az illatát, szerintem hatásos is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Frissít, tisztít, szeretem az illatát, szerintem hatásos is.

juluka94

2012. március 2.

A L´Oreal Pure Zone arctisztító gélhez járó korongra nyomok egy keveset belőle és úgy tisztítom az arcom. Nekem bevált, nem romlott a bőröm állapota.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 2.

la.petite.peste

2012. február 20.

Ajándékba kaptam, meg vagyok vele elégedve, bár nem ez a kedvenc lemosóm, nem is vártam tőle többet. Szépen tisztít, meglepő módon nem szárít, és nem irritálja a nagyon érzékeny bőrömet, ráadásul elé kevés kell belőle, sokáig kitart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 20.

bius9988

2012. február 18.

Én szeretem, szépen megtisztítja az arcot, viszonylag hatásos a pattanások ellen is. Az illata is jó, de igazából semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 18.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.