Oriflame

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2015. július 23.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok

yasmine1122

2012. január 5.

Ajándékba kaptam és kétkedve fogadtam, mert már sok mindent kipróbáltam a pattanásokra, hiába. Nem gondoltam, hogy pont egy olcsóbb kategóriás termék fog segíteni. De láss csodát csökkent a pattanásaim száma és egyre tisztább a bőröm. Szóval abszolút pozitív csalódás és nem is szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

pillelany

2011. december 15.

Öcsémnek rendeltem a pubertáskori pattanások miatt. Első körben csalódtam, hogy milyen kevés, de aztán rájöttem, hogy gazdaságos mert sűrű és nem kell belőle rengeteg. Mi megvagyunk elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 15.

horzso

2011. november 15.

A fiam használja, és az egyetlen lemosó, ami használ a pattanásaira. Emellett még ugyanezen termékcsalád szérumját is használja. Neki bevállt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 15.

Panda

2011. szeptember 29.

Kicsi feszül a bőröm használata után, de alapjában véve nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 29.

Kicsi feszül a bőröm használata után, de alapjában véve nem rossz.

Esztóóó

2011. szeptember 20.

Az én bőrömnek nem volt nagy extra, csak mint egy átlagos arctisztító. Szárítani tényleg nem szárít és nem is habzik. A sima teafaszappan nekem jobban bevált, és abban nincsenek csúnya dolgok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 20.

macskajaj

2011. szeptember 11.

Ez a lemosó igazán kellemes csalódás volt. Kíméletesen tisztít, sokáig friss érzést biztosít, és megakadályozza a pattanások, mitesszerek kialakulását. Egyedül az illatával nem barátkoztam meg sokáig, de mára egészen megszoktam, habár még mindig nem kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 11.

Ella

2011. szeptember 9.

Nem jöttek be az Oriflame teafa & rozmaring termékei. Kivéve ezt a lemosót! Az illata nyugtat, a smink maradványait és a felesleges faggyút eltávolítja, nem szárít, ugyanakkor hosszan megakadályozza a túlzott faggyútermelést. Ugyan kicsit drága, de megéri a pénzét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 9.

naiva

2011. július 7.

Mielőtt natúrkozmetikumokra váltottam, ennek is adtam egy esélyt. Nem volt rossz, de összeségében nem is volt olyan jó, mint amilyen a teafa áldásos hatása miatt lehetett volna. Ha nem lenne benne annyi oda nem illő összetevő, még jó is lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 7.

bettireka

2011. július 4.

Nekem is bevált, jól lehozza a sminket, szépen megtisztítja a bőrt, az illatához pedig néhány alkalom után teljesen hozzá lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 4.

Estraven

2011. június 21.

Nekem nagyon bevált. Mélyen kitisztította a bőrömet és nem szárította ki. A szaga kicsit érdekes, de az gondolom ateafa miatt van :).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 21.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.