Oriflame

Ár:   9999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: znababy, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2017. december 11.

Lelőhely:   tanácsadónők

"A monszun esőcseppjei között homályosan szűrődnek át a déli nap sugarai, tőlük szinte észrevehetetlen a part. A tonkabab sötét felületén csillognak az intenzív vízsugár részecskéi. A tonkababot átjáró melegség még intenzívebbé teszi az illatát a párás levegőben, bársonyos ragyogásba burkolva a növényt. Egy csodálatos pillanat, tökéletes harmónia, a fűszeres frissesség káprázatos aurája. Az üveg eleganciája kifejezi a természet egyszerűségét és szépségét. Az illat a tonkabab üde, vizes jegyeit tükrözi, amelyet tökéletesen megőriz a Sublime CO2 Technológia. Egy varázslatos, vonzó és érzéki eszencia."

Keresem: Oriflame Sublime Nature Tonka Bean Parfüm
Ár: Megegyjezés szerint , Eladó: Ginatural
Állapot: Maradékocska, fújós, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
karaibrahimgil

2019. január 1.

Nathalie Lorson, a Black Opium-sorozat egyik kreátorának Oriflame-es pályafutása szerintem kifejezetten jól sikerült, legalábbis a női illatok terén. Ugyan a katalógusárakhoz képest borsos áron (12.000 Ft, szépségtanácsadóknak - 20%) árulják a Sublime Nature-öket, de mindenképpen megéri beszerezni belőlük legalább egy mintát.
A Tonka Bean minőségi, tartós illat az édesebb parfümök kedvelőinek. Azt is mondhatnám, hogy Carolina Herrera Good Girljének reális árú (de cseppet sem olcsó hatású!) verziója, kifinomult üvegbe zárva.
A tonkabab kedvelőinek kötelező darab.

Update: Beleolvastam az előző véleményekbe. Szerintem akinek szivárog, folyik a parfümje, forduljon minőségi kifogással az Oriflame ügyfélszolgálatához. Én ilyet egyik Sublime Nature-illatnál sem tapasztaltam, sőt az Oriflame-nél eddig egyáltalán nem (holott láttam már Chanel Chance-ot hasonló problémával...)
A másik dolog, hogy ez elvileg egy uniszex illat, aki tehát arcszeszt vagy férfiparfümöt érez ki belőle, ne lepődjön meg. ☺ Például a Good Girl az üvegével hiába kívánt ultra nőies lenni: a nyomulóssága számomra azt is kissé maszkulinná teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

A tonkabab kedvelőinek kötelező darab.

devababa

2018. november 18.

Modern kellemes illat. Rajtam naaaaagyon sokaig erezheto.Nem mondhatom, hogy edes vagy friss, inkabb finoman edes es kellemes.Nem tolakodo, elegans illat. Kiszerelese szep. Arban oke. Tartossaga kifejezetten hosszu. Nem a szokasos oriflame minoseg, hanem attol sokkal tobb. Barmikor szivesen hasznalom.5 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 18.

ALettah

2018. november 14.

Izgalmasnak találom az egy domináns illatjegy köré épült, minimalista illatokat, ezért nagy lelkesedéssel vártam az Orinak ezt az új vonalát. Több napig tesztelgettem, ízlelgettem. Nappalra, estére, éjszakára. Izgalmas illat, nem sok hasonlóval találkoztam. Száraz, meleg, lágy, fás. Tonkabab és selymes vanília, én még talán egy kis kávét is érzek benne. Sok egymást kizáró tulajdonság simul szépen egybe. Nem fűszeres, de édes. Egy bizonyos fokú nem években mérendő érettséget feltételez a viselőjétől.
Emlékeztet a párom Rochas Man illatára, elmegy uniszexnek, de nem a modern, metroszexuális fickók illata. Sajnos nem engedte, hogy teszteljem rajta, azt mondta, hogy szerinte ez egy női illat :))
Értem, hogy miért jó, de nem én vagyok. Tartós is.
Akinek tetszik, most érdemes benevezzen rá, remek akciós áron van, és ez a ködös-csípős november az ő igazi pillanata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Értem, hogy miért jó, de nem én vagyok. Tartós is.

csemezb

2018. szeptember 12.

Megrendeltem. Elolvastam itt a véleményeket, mert rendelés előtt, itt még nem volt egy vélemény se erről a termékről. Amikor megláttam, hogy elvileg unisex, kicsit megijedtem, hogy nehogy nagyon férfias illata legyen. A csomagolását már első látásra nagyon megszerettem, persze nem ez a fontos. Elég erős, jellegzetes illata van, tuti, hogy nincs belőle ötvenféle bármerre megyek. Amúgy kifújás után pár perccel, már inkább nőiesebb, érzékibb illata van. Én nagyon szeretem, korábban hasonló illatú parfümöm nem volt még, ezért még szoknom kell, egész nyáron ezt használtam, és még most is, bár már ősz van. A tartóssága is egész jó én még délután is érzem magamon. Ami az árát illeti 50 ml 10000 forintért, hát soknak tűnik, de 50 ml sem kevés. Én fél áron jutottam hozzá úgy abszolút megérte, lehet, hogy teljes áron már nem venném meg, de ha lesz megint akcióban, akkor újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

abicicaaa

2018. július 16.

Talan kezdjuk azzal, hogy a katalogusban teljesen mas illata volt. Szerencsere eltudtam passzolni edesanyamnak, de rajta is ugyanolyan edes, fojtogato, gelj cukorbomba, mint rajtam. A katalogusban andalgos, telies vanilianak ereztem. Egy kivetelevel csak es kizarolag edes illataim vannak, de ez nagyon durva.
Eros illat, egy fujas boven eleg belole, bar en nem ertenek egyet a "komoly illat" jelzovel.
Az uveg tetejet borito aranyfestek mar a masodik hasznalatnal igenytelenul kopik le, ennyi penzert ez eleg gaz.
Egy tizest az életben nem fizetnek erte, mégis csak Oriflamerol beszelunk, tokmindegy ki alkotta, akkoris Oriflame marad.
Sajnalom hogy igy végződött a tortenetunk, nagy csalodas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

Sajnalom hogy igy végződött a tortenetunk, nagy csalodas.

Krisztiina

2018. június 5.

Na, hát nah! Összeraknak egy jó illatot, de ami a csomagolás minőségét illeti, az silány. Az "arany fólia" a fújókáról pár nap után lemállott, az üveg tetején lévő arany téglalap borítás pedig, amennyire a forma engedi mozog, sőt. Ahogy magamra fújom a parfümöt, parfümös lesz a kezem is, ergo szivárog is fújáskor. Az illat hiába fantasztikus, ha magára a csomagolásra nem fordítottak figyelmet. És egy ilyen bakiért nem olcsó a parfüm, még szerencse, hogy az illatra és tartósságára nem lehet panaszkodni, utóbbi jobban fájna, ha az illat lenne olyan gyenge, mint a csomagolása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 5.

Evelin513

2018. február 27.

Mielőtt megrendeltem volna, több ismerősöm is megpróbált lebeszélni szerencsére sikertelenül mert imádom ezt a parfümöt. Az illata elsőre átlagosnak tűnhet de még van benne valami különleges, nagyon tartós illat. Amióta használom már több munkatársam érdeklődött iránta. Nekem teljesen bevált. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Marababa

2018. február 7.

Az illatról: Nagyon kellemes, az én bőrömön tartós, csodás illat, vaniliás-tonka babos. :) A csomagolása gyönyörűnek tűnt.....amíg el nem kezdtem használni az illatot. A parfümöm felső részénél az arany szín pereg lefelé, úgyhogy hiába a gyönyörűség, a csapni való a csomagolás miatt nem fogom elhasználni és meggondolom, hogy veszek-e még egyszer az Oriflame-nél parfümöt, nagyon csalódott vagyok. Mindezek ellenére - mivel az illatot kell osztályozni, ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 7.

Damayanti

2017. december 27.

Nagyon vártam a beharangozása és a leírása alapján, majd teszteltem és... semmi. Egy közepes aquás - fűszeres uniszex parfüm, amiben semmi, de semmi nem motivál arra, hogy magamnak meg akarjam venni. Én amennyire rákészültem ahhoz képest kifejezetten csalódtam, még jó hogy nem rendeltem meg látatlanban előre...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

skin

2017. december 22.

A Sublime Nature család második illata . Az első tubarózsás csak árnyéka ennek mert annyira haloványra sikeredett. Ez viszont tényleg nagyon különleges és bár a katalógusban a női szakaszban szerepel ám már a későbbiekben unisexnek titulálták,ami igaz is lehet és reméljük nem csak üzletpolitikai döntés áll mögötte. Nagyon kellemes rajtam inkább karamellás ,meleg illat,mint aquás vanília. Ugyanakkor az illat mélyén lappangó fűszeres vonal kicsit arcszeszre emlékeztet ettől lehet maszkulin is. Ám ebben nem zavar. Bár nemigen szeretek unisex parfümöt használni ezzel lehet,hogy mégis teszek egy próbát. Arra azért kíváncsi lennék,hogy viselkedik ez egy kandúr bandin :) Ki kell próbálnom ... A csomagolás a műanyag kupakot kivéve igényes jó kézbe venni annyira elegáns. Bravo Oriflame!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Geraniol, Citronellol, Benzyl Benzoate
Színezékek: Orange 4 / CI 15510, FD&C Red 40
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Narancssárga.