Oriflame

Ár:   9999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: znababy, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2017. december 11.

Lelőhely:   tanácsadónők

"A monszun esőcseppjei között homályosan szűrődnek át a déli nap sugarai, tőlük szinte észrevehetetlen a part. A tonkabab sötét felületén csillognak az intenzív vízsugár részecskéi. A tonkababot átjáró melegség még intenzívebbé teszi az illatát a párás levegőben, bársonyos ragyogásba burkolva a növényt. Egy csodálatos pillanat, tökéletes harmónia, a fűszeres frissesség káprázatos aurája. Az üveg eleganciája kifejezi a természet egyszerűségét és szépségét. Az illat a tonkabab üde, vizes jegyeit tükrözi, amelyet tökéletesen megőriz a Sublime CO2 Technológia. Egy varázslatos, vonzó és érzéki eszencia."

Keresem: Oriflame Sublime Nature Tonka Bean Parfüm
Ár: Megegyjezés szerint , Eladó: Ginatural
Állapot: Maradékocska, fújós, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
karakumsivatag

2017. december 21.

Igazából csak kétszeri nekifutásra döntöttem el, hogy ez a parfüm jó. Bizalmatlan voltam, mert az utóbbi 2 évben nem találtam olyat az Oriflame kínálatában, ami kedvemre lett volna. Óvatosságból most már mindig rendelek mintát, mielőtt egész üveges Oris, vagy Avonos parfümöt veszek, így a Tonka Bean mintáját már jóval azelőtt megkaptam, hogy a nagy üveges megjelent volna. És nem tetszett. Szimplán édesnek, porosnak, lineárisnak gondoltam. Már le is tettem arról, hogy megvegyem, aztán egyszer az Etienne Aigner No. 1. Oud uniszex parfümjét teszteltem az egyik csuklómon a másikon pedig a Tonka Bean volt. Ledöbbentem, hogy a Tonka Bean hozza ugyanazt a kellemes édességet, de sokkal-sokkal tartósabb. (Elvileg a Tonka Bean is uniszex.) Gyorsan beváltottam az akciós kuponomat és sikerült kedvezményes áron megrendelnem, de véleményem szerint normál áron is nagyon megéri. Nathalie Lorson alkotása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 21.

Beatrix123

2017. december 13.

Azta! Soha nem gondoltan volna, hogy Oriflame név alatt egy ilyen csoda kerül a piacra. Ha nem látnám az üvegen a feliratot, simán beillene bármelyik méregdrága niche közé. Aquás ugyan, de édes is egyben,és nagyon tartós. Négy évszakos parfümnek simán lehet használni. A üveg is szép, letisztult, semmi csicsa. Persze a tervező sem piskóta.... Szóval, most, hogy akciós, be kellett szereznem egyet. Kiváló illat és minőség. Nem tiniknek való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Geraniol, Citronellol, Benzyl Benzoate
Színezékek: Orange 4 / CI 15510, FD&C Red 40
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Narancssárga.