Oriflame

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly, Módosítva: 2011. október 26.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb

Pazar, multifunkciós olaj Hydracare+-összetevővel, vérbőséget fokozó gyömbérolajjal, tápláló kókuszolajjal, E-vitaminnal és édesmandula-olajjal. Megszépíti és helyreállítja a bőr textúráját. Kiváló masszírozáshoz is. A bőr hidratálására cseppentsen belőle a fürdőjébe. A száraz haj ápolásához használja a sampon felvitele előtt.

Kiszerelés: 150 ml

nita99kasler

2018. június 23.

Nem szeretem az olajos termékeket, általában nagy ívben kerülök mindent ami olajos, ez viszont valamiért megfogott. Először az illata tetszett meg, de az amiért megvettem végül, hogy szinte bármire lehet használni. Hajvégápolóként rendszeresen használom, jót tesz a sérült hajamnak. Szoktam még fürdővízbe csepegtetni belőle eg picit, illetve fürdés után ha érzem, hogy húzódik a bőröm, akkor szoktam vele átkenni. Eddigi legextrémebb felhasználása az a kábelbehúzás volt a felújításkor. 😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 23.

zdoreebaba

2017. december 30.

Kellemes kis olaj. Mostanában esti zuhanyzások után szoktam belemasszírozni a száraz bőrömbe. Nagyon hatásos a kiszáradt bőrre. Jól beszívódik, kellemes, hosszan tartó illata van, ami leginkább a Coca Cola-hoz hasonlítható. Masszírozáson és testápoláson kívül használom még belecsöpögtetve a vízbe. Jó relaxációhoz, ellazuláshoz. Ezen kívül még hajvégápolóként is jól hasznosítható. Teljesen hű marad az ígéretéhez ez a termék. Akciós áron 1000 forintért pedig még a kutyának is megfelel! Nyáron inkább a vizesebb, könnyebb állagú krémeket használom. Viszont ő kedvencem marad a téli, mínuszos napokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

Mesilla

2017. november 29.

Azért vettem meg, mert épp le volt árazva, és tetszett az illata. Valóban kellemes az illata, engem a kardamomra emlékeztet. Azért szeretem haszálni, mert alapvetően lusta vagyok fürdés után még testápolózgatni magam, ezt pedig kifejezetten vizes bőrre írja felvinni. Én így használom, közvetlen fürdés után, így nem kell még pluszba testápolót használni. Jól beszívódik, jól ápol, de olyan "hűha" érzésem nem lett tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

orsssi

2017. szeptember 6.

Igazi kis csodaszer! Pontosan azt hozza, amit ígér. Elkepesztően puha bőrt eredményez, és zseniális az illata is. Az egyedüli hátrány, hogy viszonylag lassan szívódik be a bőrbe, ezért érdemes nem öltözködés előtt egy perccel felkenni, de utána nagyon szépen fénylő bőrt hagy maga után. Gyakran a hajvégekre is kenek belőle (esetleg még fel szoktam turbózni ricinusolajjal), de még az is előfordul, hogy esténként az aktuális testápolóra kenem fel plusz rétegként. Tipikusan az a termék, amiből mindig kell legyen otthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

dalmuska

2017. augusztus 7.

Imádom. Már megvan egy ideje, de csak pár napja kezdtem használni. Fogalmam sincs hogyan tudtam eddig élni nélküle. Én bőrápolásra használnom, azon belül a mellemre, és egyszerűen gyönyörű lesz tőle a bőröm. Kellőképpen hidratálja, és ad neki egy egészséges fényt. Ezen kívül tegnap kipróbáltam a hajamra is, a fejbőrömbe masszíroztam egy keveset, és a hajam hosszára is vittem fel. Csodát művelt. :) Puha, bársonyos, könnyen kifésülhető lett a loboncom.
Most jut eszembe, hogy pár hónapja a száraz, kirepedt kezeimre is használtam, a kézkrémemmel összekeverve. Felturbózta a hatását. :) Szóval én maximálisan elégedett vagyok vele. Csak ajánlani tudom, a pozitív hatásai mellett pedig még gazdaságos is, pár csepp elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

LoraBangs

2017. július 22.

Már egy éve használom haj és bőrápolásra amikor szükséges. Az illata borzalmas, így tettem bele mentolos illóolajat. Az állaga tökéletes, amire a leginkább bevált az a hajmosás előtti pakolás. Ezen kívül néha lefekvés előtt szoktam kenni a hajamra, majd összefonom reggelre egészen jól beszívja és fényes lesz tőle. A tengervíz pillanatok alatt tönkreteszi a hajam, így a pancsolás előtt bőven teszek rá így meg sem kottyan a sós víz. Az illata miatt nem fogom csak újra venni, amúgy minőségileg teljesen ott van a top 5-ben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 22.

csokibeka

2017. május 24.

Fürdővízben használtam legtöbbször, illetve hajmosás előtt is pakolásként. Elég jól hidratál, nem viszketett a bőröm fürdés után, a hajamat sem zsírosította, egyedül az illata nem tetszik, de elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

mLK235

2017. május 15.

Olyan tömény állagra mint a ricinusolaj, erőteljes gyömbér illata van, ami esetleg másokat zavarhat rajtunk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 15.

Betti21

2017. január 12.

A vízhiányos bőröm miatt legtöbbször tusolok, de télen azért jó belefeküdni egy kád melegvízbe és ilyenkor használom. Nagyon puha és ápolt lesz tőle a bőröm ezért mindig van itthon belőle. A hajamra nem használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

Sztellaaaaa

2016. november 19.

Már 2 flakonnal használtam és azóta nagyon szép puha és fénylő, lágy tapintású bőröm lett tőle.
Nagyszerű az illata és nagyon jól regenerálja a bőrt, imádom! <3
Vigyázz, mert erős olaj és bizony ha valamire rácsöppen nem egyszerű kiszedni belőle, igencsak tömény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 19.

Nagyszerű az illata és nagyon jól regenerálja a bőrt, imádom! <3

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Zingiber Officinale (Ginger) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Gyömbér kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a gyömbér kivonatnak szájon át bevéve és a bőrön alkalmazva egyaránt gyulladáscsökkentő és rák ellenes hatása is van (viszont a gyömbér olaj problémás). Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás).