Oriflame

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly, Módosítva: 2011. október 26.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb

Pazar, multifunkciós olaj Hydracare+-összetevővel, vérbőséget fokozó gyömbérolajjal, tápláló kókuszolajjal, E-vitaminnal és édesmandula-olajjal. Megszépíti és helyreállítja a bőr textúráját. Kiváló masszírozáshoz is. A bőr hidratálására cseppentsen belőle a fürdőjébe. A száraz haj ápolásához használja a sampon felvitele előtt.

Kiszerelés: 150 ml

Chrissy

2016. augusztus 7.

Nagy olaj rajongó vagyok, ezt is kipróbáltam. És én leszek a mumus, aki lehúzza. Mindenre kipróbaltam és nem vált be. Szakítottunk hát. És neki fajt jobban.
Sorolom a tapasztalataim, hátha egyszer számítanak valakinek.
Fürdőolaj: ízlés szerint löttyintettem belőle a fürdővizembe. Szépen úszott a víz telején foltokban. Na ja, valami rémlik, hogy az olaj meg a víz nem elegyedik egymással csak úgy...A víz is úgy volt vele, ahogy én, nem kellett neki. Nem úgy a kád...összejöttek rendesen, alig lehetett őket szétválasztani.

Haj: kipróbáltam hajmosás előtti pakolásként. Jó sokat felkentem, had fogyjon! Fejbőrre is, mert azt írták hidratál. Tocsogtam az olajban. Hát nem pont ekkor csöngetett a postás?! Normál esetben ki nem nyitottam volna az ajtót így, de tudtam hogy most hozza a várva-várt Koreai kencémet....A baseball sapka jó találmány, mindig tartsatok belőle otthon!
Fél napot volt a fejemen a cucc, könnyen ki tudtam mosni, de a hatás elmaradt. Semmi extra nem történt. De tényleg.

Test: a bokámtól az államig kentem enyhén nedves testemre fürdés után. itt-ott ragacsosnak, imitt-amott meg olajosnak éreztem magam.

Szóval nem, nekem nem jött be.
Inkább az étolaj. Abban legalább lehet sütni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Sorolom a tapasztalataim, hátha egyszer számítanak valakinek.

Szóval nem, nekem nem jött be.
Inkább az étolaj. Abban legalább lehet sütni :)

majtika32

2016. július 27.

Nagyon szupi! a hajamra rákenem, vagy 20 percig rajtahagyom és megmosom, nagyon puha lesz tőle, folyamatosan simogatom utána a hajamat. Fürdőzésnél is nagyon jó selymes érzésű lesz a bőröm és nem viszkettem a víztől. Az illata nekem kicsit furi, de meg lehet szokni. Simán, szárazon bőrre jobban szeretem a bevált testápolóimat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

Szane

2016. július 23.

Masszázsra használjuk, nagyon finom, melegséget lehet érezni. Nagyon szeretem az illatát. Fürdéskor is használtam, szeretem hogy reggel is érződik még rajtam.
Hajra nekem nem jött be (vagy nem jól használom), de az illatát ott is nagyon díjazom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 23.

CataKatinka

2016. július 3.

Én lábfürdőhöz használom, máshova nekem sok--de így imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

Én lábfürdőhöz használom, máshova nekem sok--de így imádom.

kissbarbara1990

2016. március 21.

Hajmosás előtt bemasszírozom vele a fejbőrömet és a teljes hajhosszt, fél órát hagyom fent, majd a szokásos módon megmosom a hajamat. Nagyon puha lesz tőle a hajam, könnyen kimosható a hajból, a fejbőrömnek is jót tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 21.

Fenolia

2016. március 14.

Nekem nem vált be igazán semmire...a hajamra sem, testen nehezen szívódik be és nem is hidratál annyira, mint más olaj, talán fürdővízbe jó lehet , de nincs kádam.Az illata sem kimondottan tetszik. Sokkal jobb olajokat használtam már eddig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 14.

almarek

2015. augusztus 12.

Nagyon sokoldalúan felhasználható. Én fürdővízbe is szoktam tenni belőle, illetve hajra, testre is kenem (bár inkább csak télen). Nagyon jól hidratál, kellemes illata van. A hidegebb hónapok idején tényleg csodát tesz a nagyon száraz bőrrel (kézfej, könyök stb.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

k.ingrid90

2015. április 11.

Már egy jó ideje megvan és folyamatosan próbálkozok, hogy mire is tudnám használni. A hajamra rendeltem meg, nagy lelkesen el is kezdtem használni, de sajnos szárazabb lett a hajvégem tőle, mint amilyen volt. Télen a hidegebb időben a lábamon és a kezemen próbálkoztam, mert elképesztően kiszáradtak, de sajnos erre se vállt be. Úgyhogy sajnos a kukában landolt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

Marcsus

2015. április 10.

Ajándékba volt, és nem tudom, mit gondoljak róla. Az illata fincsi, de egyértelműen nem az én világom. Egyszer próbáltam zuhanyzás után, na hát az én bőröm nem szívja be az olajat, kifejezetten kellemetlen érzés volt. A hajamon szoktam használni sampi erősítőként, arra bevált, bár hozzáteszem, nekem egy éjszaka alatt szívja be a hajam és rengeteget kell rátennem, hogy hatása legyen. Amit a hajmosás után kapok, az viszont nagyon puha, kellemes tapintású, csillogó haj, ilyen jó állapotban pedig ezelőtt régen volt a zsírosodó, korpásodó, száraz végű hajam... Összességében sokallom érte az árát, főleg hogy rengeteget kell belőle használni a szép hatáshoz, de egy 4-est megérdemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 10.

krixtina13

2014. november 26.

Már nagyon régen rendeltem, és tényleg jó! A száraz hajvégekre használom. Pár órával hajmosás előtt szoktam bekenni a hajvégeim. táplálja a hajam, és puhává varázsolja :) az illata is nagyon finom! megvagyok elégedve vele:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Zingiber Officinale (Ginger) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Gyömbér kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a gyömbér kivonatnak szájon át bevéve és a bőrön alkalmazva egyaránt gyulladáscsökkentő és rák ellenes hatása is van (viszont a gyömbér olaj problémás). Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás).