Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly, Módosítva: 2011. október 26.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb

Pazar, multifunkciós olaj Hydracare+-összetevővel, vérbőséget fokozó gyömbérolajjal, tápláló kókuszolajjal, E-vitaminnal és édesmandula-olajjal. Megszépíti és helyreállítja a bőr textúráját. Kiváló masszírozáshoz is. A bőr hidratálására cseppentsen belőle a fürdőjébe. A száraz haj ápolásához használja a sampon felvitele előtt.

Kiszerelés: 150 ml

elfi777

2014. november 11.

Isteni finom az illata, meglepően kevéssé olajos érzetű. Hajra szeretem főleg használni, korpára, hullásra, fejbőr szárazságra sajnos nem jó, ezeken nem segít, de szépen ápol, sokáig illatozom tőle. Bőrre nekem kevés, sőt, előfordult, hogy radírozás után, amikor még mindig hámlok kicsit, hiába kenem, reggelre még hámlásosabb lettem, de ez nem az ő hibája, a bőröm ilyen, ez van. Inkább nyárra jó nekem testre, de az illatfelhő miatt hidegebb napokon is szoktam használni. Nem csoda, de amire számítottam, azt hozza, gazdaságos, és az illat mindent visz nálam:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 11.

mannus93

2013. december 27.

Nekem bejön az illata. A hajam végére használom töredezés ellen, teljesen beszívódik, úgy használom mint a hajvégápolót. Nagyon jól táplálja és puhítja a hajvégeket. Masszázshoz kevés is elegendő. Fürdéshez egyszer használtam, de túl sok szükséges belőle, úgyhogy arra nem pazarolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

DFI

2013. november 3.

Habár régóta kapható, még csak most szereztem be. Szerintem isteni illata van, gyömbéres-kólás. Hajmosás előtt és szárítás-vasalás után is szoktam használni, de az én hajam nincs meg olaj nélkül, annyira száraz. Ja meg kézkrémhez is cseppentek és testápolóhoz is. Elég jó kis termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 3.

Babooca

2013. március 31.

Az illatát először furcsálltam, de aztán úgy megszerettem, hogy csak na. :) A fürdővízbe téve elszínezi a vizet, amit annyira nem preferálok, ezért inkább a hajamat pakolom be vele, meg néha a vizes bőrre fürdés után felviszem vékonyan, már csak az illata miatt is. A hajam is szereti. Szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

CocoSunrise

2013. március 7.

Nekem nem jön be az illata, amúgy a cellulitisz elleni Swedish Spa krémnek és az éjszakai kézkrémnek is ugyanilyen, mindig nagyot nézek amikor dicsérik az illatukat :). Na de megszoktam, mert a hatása nagyon tetszik. A hajam szép puha és csillogó lesz tőle. Bőrre is tettem már és jó arra is, de én direkt hajra vettem. Hajmosás előtt pár órával felteszem, hagyom hatni és utána simán megmosom. Hetente 1x használom, remek termék, leárazva nagyon megéri és tényleg igaz, hogy gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

kingacp

2012. november 8.

Egy igazán igényes termék nagyon jó áron! Én testápolóként használom, korábban babaolajat is használtam, ha nagyon száraz volt a bőröm, de mivel az nem szívódik fel, nem volt olyan kellemes a használata. Ez az olaj viszont tökéletes testápolásra. Meglepő, hogy sűrű olaj létére mennyire felszívódik. Meleg érzetet nyújt, nem ragad utána a bőröm, de másnap is érzem a "jelenlétét" :) Az illata nagyon kellemes, én egyébként is gyömbérrajongó vagyok :) biztosan újravásárolom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 8.

musume

2012. augusztus 28.

Masszírozáshoz használjuk ezt az olajat. Szuper illata van, ami nekem külön élmény a masszírozás közben. Én nem bántam meg, hogy megvettem, és szerintem ha elfogy, újra fogom vásárolni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

Maniac

2012. június 14.

Nagyon jól lehet vele masszírozni, kis türelem szükséges, amíg beszívódik, de mindenképpen megéri a hatás kedvéért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 14.

szucslia

2012. április 1.

Az az igazság, hogy alig vártam, hogy elfogyjon. Nem szeretek semmit kidobni, ezért keresek más felhasználási módot. Fürdőolaj lett belőle. Még az illata tetszett is, de se a hajamnak, de a bőrömnek nem jött be. Többet nem veszem újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 1.

Adél Zsanna

2012. március 7.

Először is. Dita! Bátran kend a hajadra. Csodálat művel. Nagyon jó!

Am. én imádom az olajokat. Testápoló vagy haj, mind1 valamiért imádom őket. Ennek ISTENI illata van és tényleg nagyon jó. 10 listán 11es :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 7.

Először is. Dita! Bátran kend a hajadra. Csodálat művel. Nagyon jó!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Zingiber Officinale (Ginger) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Gyömbér kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a gyömbér kivonatnak szájon át bevéve és a bőrön alkalmazva egyaránt gyulladáscsökkentő és rák ellenes hatása is van (viszont a gyömbér olaj problémás). Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás).