Oriflame

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly, Módosítva: 2011. október 26.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb

Pazar, multifunkciós olaj Hydracare+-összetevővel, vérbőséget fokozó gyömbérolajjal, tápláló kókuszolajjal, E-vitaminnal és édesmandula-olajjal. Megszépíti és helyreállítja a bőr textúráját. Kiváló masszírozáshoz is. A bőr hidratálására cseppentsen belőle a fürdőjébe. A száraz haj ápolásához használja a sampon felvitele előtt.

Kiszerelés: 150 ml

ur.isten.ne.mar

2012. január 23.

Egyik barátnőm kapta karácsonyra, én meg kíváncsiságból kipróbáltam a hajamon. Ugyanúgy használtam, mintha tiszta mandula- vagy kókuszolajat kentem volna rá, szóval a vizes hajamat jó vastagon bevakoltam vele, kontyba csavartam és másnap reggel samponnal kimostam.
Tulajdonképpen tetszett az eredmény, olyasmi volt, mint amikor kókuszolajjal csinálom ugyanezt, szóval puha és fényes lett tőle a hajam. Ennek ellenére inkább maradok a kókuszolajnál vagy még inkább a mandulaolajnál (annak a használata után még erősebbnek is érzem a hajamat), mert azokban nincs tartósítószer.
Ez a kence szerintem azoknak lehet jó, akik olcsóbb és kényelmesebb beszerzésre hajtanak vagy akiknek a haja nem annyira roncs, mint az enyém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 23.

Dita

2012. január 20.

Kicsit furi a reklámja, hogy mindenre jó, de kipróbáltam, és tényleg! Egyedül a hajamra nem tenném... Testápolásra pazar élményt nyújt, különösen a radírral együtt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Zingiber Officinale (Ginger) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Gyömbér kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a gyömbér kivonatnak szájon át bevéve és a bőrön alkalmazva egyaránt gyulladáscsökkentő és rák ellenes hatása is van (viszont a gyömbér olaj problémás). Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás).