Oriflame

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly, Módosítva: 2019. április 11.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A készítményben található só- és mandulahéj-őrlemény simábbá teszi, a gyömbérolaj fokozza a vérbőséget, a Hydracare+-összetevő lágyabbá varázsolja, az édesmandula-olaj nyugtatja, az E-vitamin védi a bőrt.

Dita

2012. január 20.

Nagyon szuper készítmény! Aki csodát vár tőle, az ne vegye meg, de aki egyenletesebb, ápolt, hidratált bőrre vágyik, az ne hagyja ki! Általában egész testre használom, és amellett hogy jó még az illata sem gáz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 20.

knifeofdreams

2012. január 17.

Nagyon szeretem ezt a testradírt, már a második dobozzal használom. Nagyon finom, különleges illata van, finoman radíroz, és tényleg hagy maga után egy finoman olajos érzetet a bőröm, viszont ez nekem kifejezetten tetszik, olyan érzés, mintha testápolót is használtam volna. Az én bőröm a használata utána egyáltalán nem ragacsos, inkább selymes érzés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 17.

yasmine1122

2011. december 26.

Nekem nem jött be se az illata, se az hogy utána olajos marad bőröm és olyan mint ha le sem zuhanyoztam volna. Ragacsos érzetet hagy maga után. (Ha valakit érdekel, akkor van egy ajándékba kapott bontatlan ilyen radírom)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 26.

quills

2011. december 25.

Bársonyos utána a bőröm. Nem radíroz durván, épp kellemes (Aldo Vandini-s radírom nagyon durva volt ez viszont kellemesen szedi le az elhajt sejteket!)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 25.

mankaa

2011. november 20.

Nagyon megszerettem, praktikus a használata, finoman radíroz, és használat után már nem szükséges testápolót használni, mert vékony rétegben megmarad a mandulaolaj. Remélem, nem vonják ki a forgalomból még sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 20.

annamarialado

2011. november 20.

Nekem szupi volt szeretem.Utana finom bababöröm volt az illata nem vlami fincsi nekem dehat attol független.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Zingiber Officinale (Ginger) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Gyömbér kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a gyömbér kivonatnak szájon át bevéve és a bőrön alkalmazva egyaránt gyulladáscsökkentő és rák ellenes hatása is van (viszont a gyömbér olaj problémás). Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás).

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.