Oriflame

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly, Módosítva: 2019. április 11.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A készítményben található só- és mandulahéj-őrlemény simábbá teszi, a gyömbérolaj fokozza a vérbőséget, a Hydracare+-összetevő lágyabbá varázsolja, az édesmandula-olaj nyugtatja, az E-vitamin védi a bőrt.

kalavirag

2016. november 3.

Mesés egy termék, annyira lenyűgözött szerintem az Oriflame-nek ez az egyik legkiemelkedőbb terméke, egy testradír sem tudja ezt a hatást elérni amit ennél a terméknél tapasztaltam, használata után nem kell a testápoló annyira gazdagon hidratálja a bőrt.Igazi SPA élményt nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

6vilag

2016. augusztus 24.

Ezt szeretem legjobban az Oriflam-es termékek közül. Nagyon jól radíroz és egyben hidratál is, nem beszélve arról, hogy milyen jó illata van. Nem használom túl gyakran, használatakor mindig meg is lepődöm, hogy milyen jól hidratált lesz a bőröm. Most nyaralás után pár héttel kicsit kezdett kopni a színem, gondoltam, hogy ne legyek foltos, ezzel egységessé teszem a bőrképet. Sosem csalódom benne, szépen leszedte, ami nem oda való, egységes szép barnaság maradt utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 24.

lapiskat

2016. április 26.

Nagyon szeretem ezt a terméket, hetente egyszer használom teljes testfelületre. Nekem olyan 1-1,5 ek-nyi mennyiség elég, hogy minden problémás helyen leradírozzam magam, így viszonylag sokáig kitart egy tégely (4 hónapja megvan és majdnem a fele megvan). Az illata kellemes citrusos, de nem az a mű, tolakodó illat. A bőröm utána pihe-puha hidratált. Ez sokkal jobban bevált, mint a body shop bármelyik testradírja és nem is karistolja össze a bőrömet, plusz árban is gazdaságosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 26.

kissbarbara1990

2016. március 21.

Nagyon régóta szemezgettem vele, de mivel a házi tengeri sós vagy cukros radírjaim maximálisan beváltak így általában lebeszéltem magam róla, de legutóbb elgyengültem és engedtem a kísértésnek, amit már bánok is.
Ugyanis...Nem radíroz eléggé, bazi gyorsan fogy és így bazi drága.
Az illata tetszik és az is szupi, hogy nem kell utána testápolózni. De ez nekem nagyon gyengécske teljesítmény. Maradok a jól bevált házi radírjaimnál, amik fillérekből kijönnek és sokkal hatásosabbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 21.

Ugyanis...Nem radíroz eléggé, bazi gyorsan fogy és így bazi drága.

szilvialuk

2016. március 19.

Nagy szemcséinek köszönhetően jól radiroz, és hidratált érzést hagy a bőrön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 19.

Nagy szemcséinek köszönhetően jól radiroz, és hidratált érzést hagy a bőrön.

Annie0828

2016. január 1.

Nagyon jó termék. Az illata kellemes, az olajos érzés a fürdés után pedig kifejezetten kellemes, nem kell testápolót használni utána. Már több tégellyel elhasználtam, télen-nyáron szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 1.

kerekesneni

2015. december 7.

Másodszor vettem meg, hiszen az első gyorsan fogyott. Jól radíroz, néhol viszont csíp. Kicsit nehéz lemosni, viszont utána nem kell testápolót használni. Az illata is tetszik, s társat is kapott egy olaj személyében...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 7.

Sweetwiwien

2015. december 3.

Szeretem, beváltotta a hozzá fűzött reményeimet. Igaz, hagy maga után egy kellemetlen olajos érzetet a bőrön, ami viszont nem annyira szimpatikus. Az illata néha nekem egy kicsit túl erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 3.

katacita

2015. november 18.

Nem rossz, de azért vannak ennél hatékonyabb testradírok is, amelyek jobban radíroznak, de tudom, hogy nem mindenki szereti amikor a só karistolja a bőrét. :) Ebben só és magőrlemény is van, de elég gyengéd. Egy pici olajosságot (ezáltal hidratálást) ad a bőrnek, de ez nagyon minimális, nincs olajos utóérzet, testápoló kell utána szerintem. Az illatát képtelen vagyok beazonosítani, egyelőre azt állapítottam meg, hogy olyan, mintha kólát és fantát és gyömbért egybeöntöttek volna. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

MissC

2015. október 24.

Egyszer volt ilyenem, és nagyon szerettem, tervezem újra beszerezni :) Nagyon jól lehetett vele radírozni, a benne levő olaj miatt nem szárad ki utána a bőr, hanem selymes tapintású lett, az illata is kellemes volt. Egyszerűen szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Zingiber Officinale (Ginger) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Gyömbér kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a gyömbér kivonatnak szájon át bevéve és a bőrön alkalmazva egyaránt gyulladáscsökkentő és rák ellenes hatása is van (viszont a gyömbér olaj problémás). Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás).

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.