Oriflame

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly, Módosítva: 2019. április 11.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A készítményben található só- és mandulahéj-őrlemény simábbá teszi, a gyömbérolaj fokozza a vérbőséget, a Hydracare+-összetevő lágyabbá varázsolja, az édesmandula-olaj nyugtatja, az E-vitamin védi a bőrt.

Damayanti

2015. február 4.

Az illatát imádom! Az is igaz, hogy jól radíroz és még selymesebbé, bársonyosan puhává teszi a bőrt, DE: hagy némi olajos utóérzetet, ezért csak rendes kádas fürdés előtt/közben használom, mert zuhany közben fél óráig mosogathatom le, akkor is ott marad az olajos ragadós utóérzet utána, tehát ezt konkrétan bő vízben le kell áztatni, nem elég öblíteni. Ezért mínusz egy csillag, de ezt leszámítva jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

Sisszy

2015. január 31.

10 csillagot is megér. Az első Oriflames termékem, de ez a testradír meghozta a kedvemet, hogy próbát tegyek másokkal is. Az illata: fűszeres, kicsit nekem a télies. A szemcsék nem durvák, de jól radíroz, utána nem kell egyéb hidratálás (testápoló, testvaj), szuper selymességet hagy maga után. Egyszerűen imádom ezt a terméket, már meg is rendeltem a következő adagot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 31.

Guinevere97

2015. január 11.

Zseniális. A használata után utánozhatatlanul jó a közérzetem. Kellemesen bizsergeti a bőrömet, ápolja és táplálja; az illata is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 11.

OOKakadu

2014. július 10.

Az illatába szerettem bele, de nagyon. Tetszik, hogy elég durvák benne a szemcsék, így tényleg rendesen radiroz. Nem szárít. Igazi kényeztetés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

Fenolia

2014. július 1.

Mikor akciós mindig rendelek, mert szerintem egész jól radíroz. Használat után olajos érzést hagy maga után a bőrön, de ez engem nem zavar. Az illata nem intenzív, enyhe, nekem tetszik. Gyorsan fogy, mert én egész testre használom, de hetente egyszer használva 4-5 hétig így is kitart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

szabonikolett120

2014. július 1.

Teszi a dolgát,szépen radíroz,az illatával nincsen probléma,az olaj miatt puha lesz a bőröm,viszont az hátrány,hogy tényleg nehezen lehet utána lemosni azt az olaj réteget.Akciósan megéri megvenni,de a teljes árát sokkalom érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

danna113

2014. május 12.

Télen kezdtem el használni, amikor az ekcémám miatt hámlani és porzani kezdett a bőröm a stressz és a hideg miatt. Nem sok testradírt használtam így nincs sok viszonyítási alapom, de nagyon megszerettem ezt a kis tégelyt. Jól radíroz, de nem durván, felpezsdíti a bőr vérkeringését és nekem még az illata is nagyon tetszett. Teljes áron kicsit sokkalom, de akciósan megéri megvenni és kipróbálni. Egy élmény vele zuhanyozni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

cutecurly

2014. április 20.

Lakótársam ilyet használ, aztán én is kipróbáltam. Én konkrétan el vagyok ragadtatva tőle. Biztos vagyok benne, ha a mostani radírom elfogy és akciós lesz ez a termék, hogy rendelni fogok. Az illata nagyon jó, én a szemcsékkel is meg vagyok elégedve, nem túl durva, de lehet érezni, hogy ez bizony egy radír... A bőröm nagyon puha lett tőle, még testápolóval sem kellett bekenni utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

DalmiDalmiDalmi

2014. április 18.

Semleges. A kiszerelése nagyon praktikus, tetszik ez a tégely. Ezer párszáz forint, 150 ml. Savanykás, citrusos, karakteres illata, olajos, csúszkálós állaga van, sárga színű, barnás, nagyon-nagyon kicsi radírozó szemcsékkel. Egyedül a lábszáraimon szeretem használni, mert azok az igazán szárazak, ott kél el a hidratálás, amit ez a termék ügyesen teljesít. A testem többi részén viszont kifejezetten macerás, ahol normál a bőröm olajos, fényes, tisztátlan érzetet hagy maga után. A radírozó képessége egy nagy vicc, a hidratálása miatt fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 18.

Aquariusgirl

2014. április 17.

Kedvenc radír. Jól radíroz, nem szükséges utána testápoló, tényleg sima lesz a bőröm tőle. Én radírozó kesztyűvel használom, így nem fogy belőle sok. Kicsit engem is idegesített, h majd a nyakam törtem a következő fürdéskor, de erre meg a praktiám, h miután megfürödtem, leengedem a vizet, leradírozom magam és átzunyozom a testem. Így nem ragad valahogy a kádra a cucc.Mondjuk parabenekben gazdag, de neki megbocsájtom :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Zingiber Officinale (Ginger) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Gyömbér kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a gyömbér kivonatnak szájon át bevéve és a bőrön alkalmazva egyaránt gyulladáscsökkentő és rák ellenes hatása is van (viszont a gyömbér olaj problémás). Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás).

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.