Oriflame

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly, Módosítva: 2019. április 11.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A készítményben található só- és mandulahéj-őrlemény simábbá teszi, a gyömbérolaj fokozza a vérbőséget, a Hydracare+-összetevő lágyabbá varázsolja, az édesmandula-olaj nyugtatja, az E-vitamin védi a bőrt.

N0emi

2014. március 28.

Nagyon szeretem az illatát és nagyon jól hidratál! Csak sajnos sok kell belőle 1-1 használatra, hogy érjen is valamit, így nekem gyorsan elfogyott :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

Dorka93

2014. február 26.

Testradírok után mindig kell testápolót használni ennél nem kell, pont az olajos szempontból de aki gondolja és száraz a bőre az valamilyen "gyengébb" testápolót használjon mert egy erősebb hidratáló típussal együtt már a bőr nem tudja beszívni. Frissítő és regeneráló hatású, fokozza a vérkeringést. :) Hetente egyszer- kétszer használom, nagyon szeretem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 26.

galagonyanya

2013. december 30.

Soha többet!!! Idegesítő az állaga, valahogy kicsúszik a kezemből, és az olajos réteg, amit hagy maga után, kimondottan kellemetlen, főleg azért, mert a fürdőkád/zuhanyzó sem "ússza meg", tehát, utána még súrolhatok is, nehogy valaki elcsússzon... Radírozni radíroz, kösz szépen, de inkább más testradírt választok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 30.

Galadriel

2013. december 28.

Nekem bevált! Szépen radíroz, nekem nagyon tetszik az illata is, és az "olajos" utóhatással sincs bajom, legalább nem kell testápoló utána, hiszen csodásan puha lesz a bőr tőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

csikosmatyas

2013. december 22.

Lemoshatatlan ! A legidegesítőbb olajos termék amivel valaha találkoztam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 22.

Lemoshatatlan ! A legidegesítőbb olajos termék amivel valaha találkoztam.

barackvirág

2013. november 15.

nagyjából egyetértek az elmondottakkal - egyéni döntés, hogy valakinek tetszik-e az illata (nekem nagyon) és az olajos utóréteg (a száraz bőröm szereti, és nem kell utána testápoló). Negatívumnak annyit tudnék felhozni, hogy tényleg kicsit túl folyékony, "csúszós", így előfordul, hogy egy-egy csepp a kádban landol, nem a bőrömön. Ennek ellenére nálam abszolút ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

soos.fanni95

2013. október 15.

Először használtam ehhez hasonló Oriflame terméket, de mindenkinek csak ajánlani tudom!
Finoman radíroz, szemben például az Avon ilyen típusú termékeivel, amik engem egy dörzsi szivacsra emlékeztetnek. Az illata fantasztikus, rajta marad a bőrön, de nem zavaróan intenzív. Mindent csodálatosan letisztít, és vizes lemosása után egy olajos-viaszos réteget hagy, ami megint szemben más termékekkel, nem ragad, nem kell várni hogy megszáradjon, nem zavaró, hanem kifejezetten kellemes. Használata nem követel tusfürdős öblítést, amit eddig mindig megtettem, mert nem maradnak utána szúró homok-szerű szemcsék.
Tárolása, és adagolása is praktikus, ugyanakkor heti többszöri használatra is alkalmas, mert nem hámlaszt, és nem "nyúzza" le a bőrt.
Tudom hogy úgy tűnik mintha megvett volna a cég, hogy csak ódákat zengjek, de ami jó az jó, és engem annyira kellemes meglepetés ért, hogy tovább szeretném adni nektek is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

bambusz09

2013. október 6.

Nagyon vegyesek az érzéseim ezzel a radírral kapcsolatban. Egyrészt imádom, mert nagyon finom az illata, jól radíroz és a benne lévőolajnak köszönhetően nem kell a használata után testápolókkal bíbelődnöm, hogy hidratáljam a bőrömet. Másrészt utálom, mert az olaj miatt nem tudom rendesen lemosni magamról, így egy kicsit koszos érzésem marad fürdés után. A másik negatívum, hogy sokat kell belőle használni, ezért nagyon hamar elfogy. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 6.

CherryBlossom

2013. szeptember 12.

Pro: megfelelően radíroz, és használat után tényleg nem igényel a bőr testápolót, mert jól hidratál.
Kontra: az illata, valahogy nem az én világom. Az állaga számomra túl folyékony, így akarva akaratlanul is többet használok belőle, ami előrevetíti, hogy hamar el fog fogyni.
Valahogy nem erre számítottam. Egynek jó, el fogom használgatni, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

CocoSunrise

2013. augusztus 25.

Érdekes! Testápoló is egyben. Megértem, hogy egyeseknek ez miért nem tetszik de szerintem remek termék. Általában a 2 az 1-ben dolgok mind félmunkát végeznek, de ez tényleg hatásosan távolítja el az elhalt bőrt és puhít, táplál. Sokáig vacináltam, hogy megvegyem-e ,mert nem olcsó, de már értem miért. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Zingiber Officinale (Ginger) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Gyömbér kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a gyömbér kivonatnak szájon át bevéve és a bőrön alkalmazva egyaránt gyulladáscsökkentő és rák ellenes hatása is van (viszont a gyömbér olaj problémás). Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás).

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.