Oriflame

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly, Módosítva: 2019. április 11.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A készítményben található só- és mandulahéj-őrlemény simábbá teszi, a gyömbérolaj fokozza a vérbőséget, a Hydracare+-összetevő lágyabbá varázsolja, az édesmandula-olaj nyugtatja, az E-vitamin védi a bőrt.

Enna

2013. augusztus 16.

Első benyomásom róla, hogy mennyire folyékony és biztos nagyon hamar el fog fogyni :)
A hatásával viszont nagyon elégedett vagyok.
Az illata nagyon frissítő, és a benne lévő olaj finom puhává tette a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

A hatásával viszont nagyon elégedett vagyok.
Az illata nagyon frissítő, és a benne lévő olaj finom puhává tette a bőröm.

szandymakeup

2013. július 21.

Én nem venném újra miután használtam egy ilyen olajos zsíros hatást kaptam :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 21.

Én nem venném újra miután használtam egy ilyen olajos zsíros hatást kaptam :/

atunderi.lonka

2013. július 17.

Vegyes élmény. Az illata nem tetszik, az állaga, a kép alapján valami mézeset képzelnék. Ennek viszont.. pasis illata van. Sok kell belőle, viszont utána nem szükséges a testápoló, mert nagyon jól táplál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

Krisztikee

2013. július 3.

Ma használtam először, de beleszerettem. Olyan mintha új bőrt kaptam volna..:D Imádom! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

radioaktiva

2013. április 28.

Többfajta radírt váltogatok, de télen ez a kedvenc !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 28.

Többfajta radírt váltogatok, de télen ez a kedvenc !

cinzaro

2013. április 28.

nagyon joo kellemes illata van,,most keztem el használni s nálam igen igen bevált:D már rendelem a következött:D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 28.

matine91

2013. március 16.

csatlakozom az előttem szólóhoz, már a 3. tégelynél járok, és imádom mivel van benne ricinusolaj, ami annyira jótékony hatással bír mindenre, hogy ihajj! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 16.

veronie

2013. március 10.

Számomra ő a tökéletes bőrradír. Isteni illata van, remekül eltávolítja az elhalt részeket, frissíti a bőrt és nem kell testápolóznom utána, mert kellemes, enyhén olajos érzetet hagy maga után. Abszolút újrarendelgetős kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

molnaragnes1982

2013. február 19.

Attól függ, ki mit vár egy bőrradírtól... A szemcséi alaposan radíroznak (tényleg vigyázni kell vele, mert könnyen lecsúszik a bőrről), az illata elég erős, és az olajos utóhatás is igaz! Az én bőrömön úgy viselkedik, mintha agyon krémeztem volna magam, a víz cseppekben áll meg a bőrömön, én inkább zsírosnak, mintsem olajos hatásúnak nevezném. Mondjuk, különösképpen nem zavar, krémezni legalább nem kell utána. Hiába hidratál ez a zsíros réteg, engem például zavar abban, hogy utána képtelenség szőrteleníteni géppel. Pedig nekem a bőrradírozás mindig annak a "szeánsznak" a része, amiben helyet kap az epilálás is, viszont ez a bőrradír erre alkalmatlan. Kidobni nem fogom, de újra venni sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 19.

Habchók

2013. február 8.

Az összetevőit nem vizsgálva:
nagyon jótékony hatású bőrradír, nagyon is bevált. isteni illata volt. Egyszer kaptam, de aztán főként az ára miatt nem vettem meg újra. Valóban az egyik legjobb testradír amivel valaha is találkoztam, bár mostanság magam készítek otthon testradírt. Így olcsóbb meg biztosabb =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

Az összetevőit nem vizsgálva:

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Zingiber Officinale (Ginger) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Gyömbér kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a gyömbér kivonatnak szájon át bevéve és a bőrön alkalmazva egyaránt gyulladáscsökkentő és rák ellenes hatása is van (viszont a gyömbér olaj problémás). Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás).

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.