Oriflame

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly, Módosítva: 2019. április 11.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A készítményben található só- és mandulahéj-őrlemény simábbá teszi, a gyömbérolaj fokozza a vérbőséget, a Hydracare+-összetevő lágyabbá varázsolja, az édesmandula-olaj nyugtatja, az E-vitamin védi a bőrt.

beresg

2013. január 31.

Én kaptam.
Amiért magamnak nem venném meg:
- az olajos 'utóhatás' akár szuper is lehetne, de amint látjátok a benne lévő olajok közül legtöbb kőolajszármazék (INCI második hely),
- háromféle parabént,
- ártalmas szintetikus tartósítószert, szintetikus illatanyagot tartalmaz
Egyébként az illatát nagyon szerettem, de hát ez édeskevés....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 31.

Én kaptam.
Amiért magamnak nem venném meg:
- háromféle parabént,
- ártalmas szintetikus tartósítószert, szintetikus illatanyagot tartalmaz
Egyébként az illatát nagyon szerettem, de hát ez édeskevés....

Besszi

2013. január 24.

Nekem nem tetszett az olajos utóhatás. Radírozni radíroz, de nem ez a legjobb. Nekem a Discover Mexikó testradír sokkal jobban bejön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

alfie21

2012. december 28.

Egyszerűen csak imádom!!!
Szerintem az egyik legjobb testradír, amit lehet kapni ilyen árkategóriában. Alaposan tisztít, enyhe olajos érzést hagy maga után használat után,és emiatt nem kell használnom külön testápolót,sőt az illata is nagyon kellemes. Azt hiszem én már megmaradok ennél a terméknél, és másnak is szívesen ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 28.

Egyszerűen csak imádom!!!

Naturka

2012. november 15.

Nem szeretem. Csípi a kezem amikor ki van száradva, a bőröm többi részén meg semmilyen hatást nem vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 15.

agica1989

2012. október 14.

Nagyon szeretem! Külön jó, hogy olajos marad utána a bőröm, mert így hidratáltabbnak érzem. Persze, így csak este szoktam használni, amikor van ideje beszívódni. A barátom nem igazán örül neki, ha így bújok be mellé, de hát a szépségért meg kell néha "szenvedni". =)
Sebes vagy érzékeny testfelületre nem szabad használni, mert nagyon csíp (sikerült megtapasztalnom)! 2 hetente vagy havonta szoktam használni és óvatosan, nehogy kicsússzon az ujjaim közül. =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 14.

Heidi

2012. szeptember 26.

Húha!Hát ez az egyetlen testradír ami eddig bejött,mert nagyon jól tisztít és tényleg simábbá teszi a bőrömet. :-) Fürdés,zuhanyozás előtt szoktam használni,mert engem nagyon zavar azaz olajos réteg,amit hagy maga után. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 26.

ronicic

2012. szeptember 16.

Nagyon jó testradír, tökéletes munkát csinál, jó érzést hagy maga után és az illata is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

2012. szeptember 14.

Nagyon jó termék, tökéletesen radíroz és olajos réteget hagy maga után, amire én mindig testápolót is kenek (este érdemes csinálni) másnapra szuper selymes lesz a bőröm. Akit zavar az olajos réteg ne használja, szerintem megéri, mivel semmilyen más testradírral nem értem el ilyen jó eredményt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

musume

2012. augusztus 28.

Egyszerűen imádom ennek és a többi testvérének az illatát. :) A hátamat szokta vele átdörzsölni a párom, és én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

tiina.

2012. augusztus 22.

Engem anyumék leptem meg ezzel a termékkel karácsonykor. Nálam teljesen mindegy, hogy mikor használom, mindig csípi és irritálja a bőröm, pedig sosem voltam az az érzékeny bőrű típus. Ráadásul az illata sem tetszik annyira.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Zingiber Officinale (Ginger) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Gyömbér kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a gyömbér kivonatnak szájon át bevéve és a bőrön alkalmazva egyaránt gyulladáscsökkentő és rák ellenes hatása is van (viszont a gyömbér olaj problémás). Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás).

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.