Oriflame

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: blackcat00616, az összetevőket feltöltötte: eda, Módosítva: 2013. március 17.

Lelőhely:   tanácsadónők

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

sdrip

2016. február 29.

Akciósan vettem legalább 1,5 éve és szerintem még min. fél évre elég lesz. nem porzik,fixáló nélkül is tökéletes megmarad,természetes hatást kelt,nagyon szeretem. Jár az 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

Stim

2016. február 25.

Én is akciósan jutottam hozzá, félárban. Nagyon szuper, ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 25.

Én is akciósan jutottam hozzá, félárban. Nagyon szuper, ajánlom :)

bdori

2016. február 18.

Akciósan vettem, így bőven megérte. Az ecsetek a szemöldököm végéhez már vastagok, de ez az én problémám. A sötét szín tökéletes, nem vöröses, aminek én kifejezetten örülök. Nem szeretem, ha már messziről látszik, hogy ki van festve a szemöldököm, ezért én csak nagyon keveset használok a porból. Így kb évekig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.

kgyrk

2016. február 16.

Elég mókás a sztorim ezzel a termékkel kapcsolatban, több, mint egy éve kaptam ajándékba, nem vagyok egy "felhalmozó típusú" ember, de sikerült akkor úgy eltennem, hogy pár napja egy fürdőszoba szortírozás/takarítás közben találtam rá... :D Ki is próbáltam, és azt kell, hogy mondjam, nagyon tetszik, azóta ha reggel van időm, ezzel készítem el a szemöldököm. Nagyon tartós, nem pereg a festék és nap végén is szépen mutat! A sötétbarna hajszínemhez pont passzol a benne lévő sötétebb árnyalat, az alsó zselészerű fixáló pedig helyén tartja a legkószább szálakat is. :) A benne lévő mini ecsetek nekem nem igazán állnak kézre, ezért egy saját, normál méretű ferde végű ecsettel használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

MikoAlice

2016. február 16.

Leárazottan vettem és nem csalódtam. Az elején nemigazán tudtam használni, mert túl erős, sötét lett a szemöldököm. Aztán harmadszori használat után kitapasztaltam. Nagyon tartós és szép, természetes szemöldököt ad. Csak az árával nem vagyok barátságban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 16.

Nonca

2016. február 11.

Pont le volt akciózva amikor úgy döntöttem kipróbálom.A színe tökéletesen passzol a hajamhoz!Jól lehet vele dolgozni nagyon szép szemöldököt tudok vele formázni,természetes a hatása. A ceruzát elfelejtem :) !!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

mmartina97

2016. február 10.

Tartós,sokáig elég és könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 10.

Tartós,sokáig elég és könnyű vele dolgozni.

danyadi77

2016. január 31.

Tényleg olyan jó, amilyennek írták. A sötétebb színt használom, jól eltalálták, pont passzol. Nyáron, ha világosabb a hajam, talán a másik szín is sorra kerül. Nagyon tartós, egész nap bírja. A kis viasz kordában tartja a kusza szálakat, de ha sietek, anélkül használom. Az ecseteket nem is próbáltam, másikat használok hozzá. Amúgy cuki, hogy a kis doboz aljában elfér a hozzáadott mini ecset, pl. utazáshoz, de napi szinten nem érek rá vele bíbelődni, gyorsan előkapom a saját ecsetemet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 31.

Maerus

2016. január 25.

Sokáig elég, tartós és a világosabb színnek hála a világos hajúak is tudnak hozzá illő szemöldököt készíteni :) Az ecset borzalom, de a termék 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 25.

GNóri

2016. január 22.

Tökéletes ez a cucc!:) Nagyon pigmentált, állagra selymes, már-már krémes, szinte egy ecsethúzásra tökéletes szemöldököt tudok vele rajzolni. Emellett tartós is, reggel felkenem, és este ugyanúgy hibátlanul a helyén van. Ráadásul nekem hatalmas mennyiség, szerintem évekig elég lesz:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol