Oriflame

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: blackcat00616, az összetevőket feltöltötte: eda, Módosítva: 2013. március 17.

Lelőhely:   tanácsadónők

Ár: 2000 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

fdorottya

2016. január 6.

Meglepően jó. Én a Catrice ceruzát cseréltem re erre. A színek szépek. Nem kenődik a festék, egész nap a helyén marad. A hozzá tartozó ecsetek szerintem használhatatlanok.

UP.: Na fiuk lányok ez egy marha jó cucc! Nyár, 35 fok, motorozás, bukósisak, strandolás és este még mindig a helyén van! Nem kopott meg, nem kenődött el! SZUPER!!!!

UP2: Most fogyott el (júniusban vásároltam). Sajnos a wax előbb mint a por. De még mindig tökéletes számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 6.

brigi1206

2016. január 3.

Számomrs tökéletes! a helyén marad,nem kell belőle keveset használni és évekig bejár!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 3.

nona1975

2015. december 8.

Mindennap használom,nagyon természetes hatású.Évekig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 8.

Mindennap használom,nagyon természetes hatású.Évekig kitart.

gyorfiildi

2015. november 28.

Nagyon jó választás volt részemről ennek a szettnek a megvétele, az applikátorokkal tökéletes hatást tudok elérni és az árnyalat is teljesen természetes hatást kelt, amit használok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

Izabel

2015. november 22.

Az első és egyben a legjobb szemöldökárnyaló szettem. Nagyon szerettem, most AVON-osat használok, de bármikor újrarendelném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

stvpidmichelle

2015. november 21.

Nagyon szeretem ezt a terméket, mert a kiszerelés tényleg nagyon kompakt, a mérete ellenére viszont alig, hogy fogyott volna belőle, pedig minden nap használom. A színeket nagyon ritkán keverem, csak a világosat használom, de még így is tart. A hozzá tartozó ecsetek nem a legjobbak, de ha más nincs kéznél, azzal is fel lehet vinni. Ez az elő por alapú szemöldökárnyalóm, ez előtt ceruzát használtam, de ez sokkal természetesebb hatást nyújt. Ha elfogy biztosan újrarendelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

Sztellaaaaa

2015. november 20.

Nekem ugyan ilyen van, csak lila színűben, de nagyon szeretem mert nagyon szépen, precízen lehet vele dolgozni, és természetes hatású szemöldököt varázsolni. Továbbá nagyon praktikus is, és a hozzá tartozó kis ecsetkék is nagyon aranyosak.
Szeretem használni :D <3.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

Szeretem használni :D <3.

peto.kittus

2015. október 30.

Nagyon tetszik a kiszerelése, az hogy még külön kis ecset is van hozzá, amik nem is rossz minőségiek, könnyű őket mosni és nem esnek szét brush egg-es tisztítás közben.
Már maga a vax nagyn jó, szépen lehet vele ívet formálni. Nekem a legfelső szín túl sötét a szőke hajamhoz, de a középső szín tökéletes. Nagyon szeretem, szépen tart egész nap, nem maszatolódik, nem folyik el. Először drágáltam, de rájöttem, hogy még minden napos használat mellett is nagyon sokáig elég lehet, még ígyis hog csak az egyik színt használom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 30.

Ancsibaba

2015. október 21.

Egyszerűen szuper :) Szép szemöldököt lehet vele festeni, és valóban tartós, nem maszatolódik. Én külön ecsetet használok a felvitelekor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

fcike93

2015. október 17.

Egyet teljesen elhasználtam, a wax részt leszámítva, mert az nem ér semmit. Nem porzik, könnyű vele dolgozni, aránylag tartós is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol