Oriflame

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: blackcat00616, az összetevőket feltöltötte: eda, Módosítva: 2013. március 17.

Lelőhely:   tanácsadónők

Ár: 2000 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

szandrabanana

2015. augusztus 28.

Ajándékba kaptam, egyszerűen imádom! A nagyon sötét hajamhoz és szemöldökömhöz a sötétebb árnyalatot használom. A szemöldököm elég ritkás, de ezzel nagyon jól el tudom tüntetni a foltokat. Először a viaszt szoktam felvinni, aztán a színt és nagyon tartós. Ha véletlenül elfelejtem lemosni akkor még másnap is kitart. Abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Wiwy

2015. augusztus 23.

Nem olyan régen vàsàroltam (800 Ft volt az előző katalógusban). Nagyon megérte, helyes a csomagolàs, praktikus az elrendezés, és a legfontosabb, hogy tartósan szép felkenve. Én is összekeverem a vilàgosat a sötéttel,annyi hogy a viaszt màr inkàbb ujjbeggyel viszem fel, mert jobban rà tudom így simítani. Màr megdícsérték, és én is elégedett vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

mara18

2015. augusztus 17.

Első szemöldökárnyalóm. Nincs viszonyítási alapom, de szerintem nagyon jó. Elég tartós, nem maszatolódik, nem pereg le és a színeket is jól lehet keverni. Akciósan jutottam hozzá aminek még jobban örülök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

gabii

2015. augusztus 13.

akciosan rendeltem meg az ujsagbol, es egyaltalan nem bantam meg :)
remelem sokaig tart

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

akciosan rendeltem meg az ujsagbol, es egyaltalan nem bantam meg :)
remelem sokaig tart

nikol

2015. augusztus 9.

Nagyon jó termék, külön de keverve is nagyon szép természetes szemöldököt lehet varázsolni vele, főleg ha sajnos az ember az évek alatt a sok szedegetésnek köszönhetően tönkretette a természetes kinézetét a szemöldökének, de a hiányzó szálakat ezzel gyönyörű lehet korrigálni !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 9.

kovacsliliii

2015. augusztus 4.

Nagyon imádom! Még akciósan rendeltem és nagyon megérte. Természetes hatású, nem maszatolódik, tartós és nagyon sokáig elég. 5*!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

fannc22

2015. július 22.

Erre csak ötöst tudok adni. Nekem jó sokáig elé volt, most már lassan elfogy. Én igazából csak a világosabb árnyalatot használom, a fixálót sem mindig. Jól teszi a dolgát, szép szemöldököt lehet vele csinálni, és nem mellesleg TERMÉSZETES hatásút, ami számomra nagyon fontos. Nem kenődik, nem pereg le. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.

Runway

2015. július 16.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel. Fél éve használom már, de alig látszik, hogy fogyott volna belőle. Szép szemöldököt lehet vele festeni, és valóban tartós, nem maszatolódik el egy cseppet sem a nap folyamán. Én külön ecsetet használok a felvitelekor, a készlethez járó pici ecsetet csak utazáskor szoktam használni, legalább így nem kell magammal vinnem az ecsetet sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 16.

rizspufi

2015. július 10.

Akciósan rendeltem meg a katalógusból (1500Ft-ért, vagy valami ilyesmi), de nem bántam meg. Eleinte féltem, hogy el fog kenődni vagy egyáltalán nem is fog illeni a szemöldökömhöz, de tökéletes! Gyönyörű szemöldököt lehet vele rajzolni. Szokásom igazgatni a szemöldökömet, de azt is kibírja. Remélem még évekig fog szolgálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

vadvirag919

2015. június 23.

Imáááádom! Igen tudom, közhely. :D Érdekes, hogy a világosabb árnyalata magában nekem nem látszik, a sötétebb meg talán túl sötét, a viasz pedig úgy néz ki mintha nem is használna, viszont egy napot meg utána az éjszakázást simán kibírja. Semmi kopás, semmi elkenődés, leizzadni sem lehet a 40 fokban, szóval imádom. Ja és hajlamos vagyok igazgatni a szemöldökömet amikor pl. ideges vagyok, de azt is kibírja. Az ecsetek hozzá inkább végszükségben használandóak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol