Oriflame

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: blackcat00616, az összetevőket feltöltötte: eda, Módosítva: 2013. március 17.

Lelőhely:   tanácsadónők

Fannie

2015. június 18.

Egyszerűen imádom! :) Nem sajnálom azt a 2500 ft-ot kiadni ezért a csodáért. Mesés szemöldököket varázsol, ráadásul a legvilágosabb tejszőkétől a legsötétebb barnáig, feketéig mindenki használhatja. Pontos az ecsetek kialakítása, és masszív a doboz is. Ha reggel nincs időm igazítani a szemöldökömön, csak bedobom a táskámba, és egy karcolás sem esett még rajta. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 18.

xxEDITxx

2015. június 4.

Eszméletlenül jó termék! Könnyen használható, a festék is remekül fog (próbáltam már olyat, aminek szinte felkenve szinte semmi színe..) A fixáló nélkül is tartós, ha pedig ezt is használom szupertartós. A szín is intenzívebb lesz, és hangsúlyosabb szemöldököt lehet vele rajzolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

pamacska6

2015. május 19.

Egyszerűen imádom! Nem kedvelem a márka többi termékét és zavar,hogy várnom kell a rendelésre, de ezért mindenképp megéri. Elképesztően sokáig elég és könnyű használni. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

Barbiqe

2015. május 12.

Eddig az essence szemöldökceruzáját használtam, de gondoltam kipróbálom a por alapú szemöldökárnyalót! Meglepően tartós, a 2 szín nekem nagyon el van találva, gyönyörű átmenetet tudok vele csinálni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

beucika

2015. május 2.

Olyan, mintha kozmetikusnál jártam volna! A használata is könnyű és nagyon tartós. Mióta használom, nem festetem a szemöldököm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

mariann25

2015. május 1.

Nagyon szeretem, nekem ugyan elég csak a világosabb árnyalat, de így is olyan sokáig elég, hogy talán soha nem fogy el. Egyedül ami nem annyira tetszik, hogy én a hozzá tartozó kis ecsettel nem tudok rendesen formázni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

Mesi

2015. április 15.

Ajándékba kaptam egy ilyen szettet és nagyon megszerettem! Főként mert a világos szín pont jó, könnyű használni és tartós! A waxot nem mindig használom a reggeli sietségben, de így is tartós a festék.
A hozzá adott kis ecsetkék szerintem nem jók (ezt megbocsátom neki), én ferde végű természetes szőrű ecsetet használok hozzá.
Ez a termék rendben van!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 15.

Ez a termék rendben van!

esstisch

2015. április 9.

A legjobb termék a kategóriájában! Már több, mint egy éve használom és egyelőre csak a rögzítőviasz fogyatkozott meg látványosan, pedig szinte minden nap ráerősítek a szemöldökömre vele. Az eredmény nagyon szép, határozott szemöldök akár alkalomra, akár mindennapokra. Nem kenődik vagy maszatolódik és egész nap a helyén marad. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

molnar.dia

2015. április 5.

Szuper termék. Szőkeként a világosabb árnyalatot használom és tökéletesen megfelel, tartós, a wax pedig szép természetessé teszi a végeredményt. Mondjuk én másik ecsettel használom ami jóval keskenyebb mint a hozzá adott, de ezenkívül 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 5.

Tigercat_haters

2015. március 29.

Lehetne tartósabb,picit szárítja is a bőröm de 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 29.

Lehetne tartósabb,picit szárítja is a bőröm de 5*

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate