Oriflame

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: blackcat00616, az összetevőket feltöltötte: eda, Módosítva: 2013. március 17.

Lelőhely:   tanácsadónők

nvfanni

2015. március 28.

Jó kis termék, de a műanyag szálú ecset használhatatlan benne. Teljes áron szerintem nagyon drága, mondjuk nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

DominikaKocsis

2015. március 19.

Nagyon kedvelem. Én úgy használom, hogy először "rajzolok" ceruzával pici ívet a szemöldökömnek és utána teszek a waxból majd a két szín keveréket meg ráteszem. Elég jó végeredmény születik és nem lesz mű a hatás. Most rendelem a másodikat, akciósan. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 19.

torppicur3

2015. március 13.

Jó kis termék, de sajnos még a világos szín is sötét. Pedig szépen lehet vele dolgozni, tartós és kevés kell belőle. Az hozzá való ecsetek viszont semmire nem jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 13.

fannikeresztes

2015. március 12.

Nekem világos barna hajam és szemöldököm van, és sajnos egyik szín se passzol pontosan. A kis ecsettel jól lehet formázni a szemöldököt, a viasz számomra nem vált be. Nem rossz termék, de ha elfogy szerintem nem fogom újravenni az ára miatt.
UPDATE: Azóta megbarátkoztam a színével és a Catrice szemöldökceruzájával együtt használom és tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 12.

Minnesota

2015. március 10.

Nagyon jól kihasználható szemöldök paletta, nagyon szeretem és az ára is kedvező.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 10.

boltkoros

2015. március 4.

Én nagyon szeretem ezt a terméket. Pont olyanra tudom vele formázni a szemöldököm amilyenre szeretném. A kis keféje szerintem tökéletes. Még a viasz használata nélkül is tartós. A szemöldököm nagyon sötét, szinte fekete és attól féltem, hogy túl világosak lesznek a színei, de a sötétebb szín nekem önmagában tökéletesnek bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 4.

Marababa

2015. február 15.

Pont azt nyújtja, amit ígér. Nagyon könnyű használni, jók a színek, tartós és az ecsetek is tökéletesek a használatához.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 15.

yokkoa

2015. január 20.

Nagyon szeretem!
Gyönyörűen lehet vele formázni a szemöldököt, tetszik, hogy 2 szín is van hozzá.
Én először a wax-szal kenem le, az már megformázza a szemöldököt és nem szedi le a port, amit feltettem (eleinte úgy használtam, hogy előbb szín, aztán wax, de így sajnos nem jött be). Jók a színek, természetesek és valóan tartós.
Mivel nekem nem túl sűrű a szemöldököm, könnyen boldogulok az ecsetkékkel, szerintem a formájuk is ideális, jó minőségű, erős sörtékkel. Tök jó, hogy kettő is van belőlük: egyik a waxhoz, másik a színekhez. Mindenkinek ajánlom a terméket, nekem nagyon bevált :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 20.

Nagyon szeretem!

Vikinca

2015. január 18.

Imádom, egyszerűen tökéletes, nagyon jó a fedése és tartós is. Teljesen természetes hatást kelt és a forradást is el tudom vele tüntetni az egyik szemöldökömből. Nekem még az ecsetek is tetszenek, kis aranyosak és könnyen megy vele a púder felvitele, csak a wax túl kemény. Alig lehet az ecsetre jutattni belőle és ha a már megcsinált szemöldökre viszem fel, akkor kicsit leszed belőle, de nem is bánom, mert úgyse tetszik az a tipikus rajzolt szemöldök, ami mostanában annyira divat lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.

lumiukko

2015. január 10.

Kis pofás készlet, de az ecsetek totál használhatatlanok, tehát kihagyhatták volna, és így nem lenne még ekkora se. A színek viszont elég jól eltaláltak, a legtöbb emberhez passzol valamelyik. Én a sötétebbet használom, pont tökéletes. Mondjuk nem olyan, mint itt a képeken, ennyire nem hideg árnyalatú és sötét. A világosabb színt szemhéjpúdernek használom, alappal tökéletesen megteszi. A waxnak viszont nincs sok értelme, túl kemény, még ha ecsetre is imádkozom, onnan a szemöldökömre nem tudom rávarázsolni. Tudok élni wax nélkül, de azért jó lett volna, ha működőképes. Amivel viszont óvatosnak kell lenni, az az, hogy a festékek brutál módon porzanak. De tényleg. Ha óvatosan használjuk, ez nagyjából kiküszöbölhető, de érdemes figyelni rá. Viszont tartósak. A waxot és az ecseteket leszámítva nem rossz, el fogom használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol