Oriflame

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: blackcat00616, az összetevőket feltöltötte: eda, Módosítva: 2013. március 17.

Lelőhely:   tanácsadónők

Ár: 2000 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

Asztrid

2014. szeptember 26.

Hasznos kis termék, a fixálót én sem használom, csak az ecsetek nem túl praktikusak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

Vanília

2014. szeptember 9.

Nagyon szépen formázza és kiemeli a szemöldököm és soha nem kenődik el, annak ellenére sem, hogy a fixálót nem is használom. A szőke hajamhoz is jól tudom használni, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

tina200000

2014. szeptember 5.

Nagyon jó kis termék és mindenki nagyon dicséri és szerintem is szuper de kár h a világosbarna szín is sötét a szőke hajamhoz vagyis lehetne világosabb árnyalatok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 5.

laracroft

2014. szeptember 1.

Sok helyen olvastam, hogy a szemöldökceruzától hullik a szemöldök, a portól nem, és biztos ami biztos berendeltem. :) Egyedül a keféje nem tetszik, ahogy az előttem szóló is említette, olyan kis esetlen. De a színeket jól eltalálták és a tartóssága is öt csillagos. Kis idővel átálltam rá és már egész szépen dolgozom vele, ceruzához csak akkor nyúlok, ha mindössze másodperceim vannak sminkelni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

PAncsi79

2014. augusztus 26.

Épp a napokban gondolkodtam el azon, hogy mennyit változott a rutinom: régebben nem foglalkoztam olyan sokat a szemöldökömmel, most viszont már szinte az utcára sem megyek ki anélkül, hogy meg nem erősítettem picit őket. Kaptam ezt a terméket, általában nem nagyon választok sminkterméket az Oriflame kínálatából, ám ennek sikere láttán felül kell bírálnom ezt az álláspontom.
A szőke hajamhoz a világosabb szín ideális, a sötétebbet nem használom. Az ecsete nekem túl esetlen, egy Catrice ferde ecsettel viszem fel. Tartós, egész nap fent marad, még akkor is, ha nincs időm a fixálással foglalkozni. Ráadásul évekig elég, már hónapok óta használom és alig látszik, hogy hiányzik belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

drica

2014. augusztus 19.

Kipróbálás alatt áll, de egyelőre nagyon tetszik. Szőke a hajam, de pont jó szemöldököt tudok rajzolni magamnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Dorotien

2014. április 24.

Tegnap kaptam meg, eddig nagyon tetszik. Nagyon sötétbarna a hajam, a szemöldököm is szinte fekete, mikor megláttam a színeket, féltem, hogy nagyon halványak lesznek. De a sötétebb porral annyira élénk lett, hogy már majdnem soknak éreztem. Úgyhogy szerintem a 2 színt fogom keverni, mert a világosabb meg alig látszódik. De így legalább egyik szín sem fog kárba veszni. Tettem rá waxot is, így elég tartósnak bizonyult, direkt fennhagytam éjjelre, hogy lássam mennyire kenődik le alvás közben, de nem lett olyan a párnám, szépen a helyén maradt, szóval elég tartósnak mondható. 1200 ft-ért nagyon megérte, mert ennél olcsóbb talán csak az essence-s van, de az közel sem ilyen jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 24.

DalmiDalmiDalmi

2014. április 18.

Praktikus, fiókos szekrényke csomagolása van, a wax javít a tartósságon, viszont az ecset túl otromba, a nyele meg túl rövid. Nekem a színek sem váltak be, túl mattak, nincs meg az az egészséges fénye a szőrszálaknak, nem tetszik. A waxot el fogom használni a jól bevált szemöldökceruzámmal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 18.

skorpió

2014. március 5.

Előtte csak ceruzát használtam, melyet elsatíroztam, majd kefével igazítottam a vonalon, de az nem oldotta meg a napközbeni összekuszálódást.
Ezt igazából a wax miatt vettem meg, és nagyon meg vagyok vele elégedve! Szép hatást tudok elérni azzal, ahogy a pici réseket kitöltöm a púderrel. Én az ecsetét is szeretem. A waxhoz való fehér ecsetet nem szoktam használni, mert nekem is elszínezte a waxot a púder. Azt az ujjammal szoktam felvinni apró ütögető mozdulatokkal, majd a végén végigsimítom az egész szemöldök vonalán.
Külön tetszik a kiszerelése, a kis rekesz, a tükör, minden egyben van, amire szükség lehet a szemöldök rendezéséhez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 5.

manitia

2014. február 15.

Imádom! Mindkét szín jól megy a hajamhoz, könnyű vele dolgozni, és nekem a wax ra nincs is szükségem. Nem kopik le.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol