Oriflame

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: blackcat00616, az összetevőket feltöltötte: eda, Módosítva: 2013. március 17.

Lelőhely:   tanácsadónők

Ár: 2000 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Dragonfly9

2013. május 2.

Az ecsete tényleg elég béna, de a színekkel és a tartóssággal semmi baj nincs! A szemöldökceruzát utálom, nekem ez nagyon bevált! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

ilda600

2013. március 26.

Nagyon szeretem, bár az ecsete nem a legjobb, de a szín, a tartósság csillagos 5! Remélem nem vonják ki a forgalomból!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 26.

ananasz1

2013. január 31.

Szeretem, de a reggeli rohanásban nem mindig szánom rá magam, kicsit macerás nekem a felvitele. Ahogy látom itt a véleményeket, ecsetcsere lesz ebből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 31.

pannongirl

2013. január 20.

Az ecsetével én sem vagyok megelégedve, túl kemények a szálai.
Én a sötétebb színt használom belőle, nagyon tartós, akár buliban is reggelig bírja, nem mocorog el. :-)
Kicsit macerás a felvitele, időigényes, így a hétköznapokra általában nem használom, akkor ceruzát használok.
Sokan kérdezik, hogy tetovált-e a szemöldököm, annyira szép, tömött, egyenletes tőle.
Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

Az ecsetével én sem vagyok megelégedve, túl kemények a szálai.
Nagyon szeretem!

KergePárduc

2012. december 21.

Nemrég vettem, szerencsére féláron. Még nem nagyon tudom hogyan & mivel kenjem fel mert az ecsete tényleg semmit nem ér. Viszont a színek nagyon jók, ezért megelőlegezek 4 csillagot ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 21.

eda

2012. december 17.

Nagyon tetszik ez a termék és annak kimondottan örülök, hogy féláron jutottam hozzá. Az ecsete túl tömör, vastag, nem a legjobb azzal "alkotni". Tartós, természetes hatású lesz a végeredmény, örülök, hogy használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 17.

Applepie

2012. november 28.

Barna festett hajam van, ami valójában középszőke, ebből kifolyólag a szemöldököm is szőke,és ritkás. Először ceruzát használtam, de vagy nem mertem erősen húzni, és kb. semmi nem látszott, vagy kihúztam rendesen a szemöldököm, de párszor eléggé műre sikeredett.
Ez a kis paletta viszont tökéletes, először mindig a világosabb színnel megyek át a szemöldökömön, aztán picit ráerősítek a sötétebb árnyalattal is, a waxot viszont nem nagyon használom. Számomra meglepő, de amióta ezt használom, rengetegen dícsérték már meg a szemöldököm, hogy milyen szép íves és egyenletes. Ez az eredeti adottságaimmal sosem történt volna meg, szóval Köszi, Oriflame szemöldökárnyaló!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 28.

Adriemil

2012. november 4.

Ez nagyon jó kis cucc! Nekem sötét de nagyon ritka a szemöldököm de ceruzával nagyon mű a hatás, ezzel viszont nagyon természetesen meg lehet rajzolni. Az ecsetet én sem tudom használni, egy másik hosszú nyelű ecsettel viszem fel, ha erősebb sminkem van akkor kicsit bevizezett ecsettel. Így még szemkontúrnak is jó és tartós is. Most csak reménykedem benne, hogy nem fogják kivonni a forgalomból:)) ja és nekem nagyon tartós sosem kell megigazítani a nap folyamán és el sem tudom maszatolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 4.

Zsanci

2012. július 7.

Imádom, mióta megvan csak ezt használom, igaz az ecsete kb használhatatlan, de másik lapos ferde ecsettel tökéletesen használható. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 7.

vivuss87

2012. június 12.

szuper!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

szuper!!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate