Oriflame

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: blackcat00616, az összetevőket feltöltötte: eda, Módosítva: 2013. március 17.

Lelőhely:   tanácsadónők

Ár: 2000 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

xszemyx

2019. január 17.

Emellett próbáltam másikat, ami kicsit hidegebb tónusú, mert az jobban állna, de olyan silány volt, semmi pigmentáltság, semmi tartósság. Bár ez meleg barna, inkább ezt használom, mert bár arcpiszkálós vagyok, kitart egész napon keresztül. Az ecsettartó nagyon cuki, viszont az ecsetek használhatatlanok. A tükröt nem használom, túl pici, és a fixáló is felesleges. Nem tudok váltani, mert az intenzitása és a tartóssága non plus ultra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Repuka

2019. január 9.

Karacsonyra kaptam,jelenleg masikat hasznalok de kiprobaltam es teljesen megvagyok elegedve vele , teszi a dolgat ☺️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

helgus96

2018. december 3.

Meg se tudom mondani, mióta használom. Egyszerűen tökéletes. Tartós, a színek tökéletesen passzolnak hozzám, nagyon praktikus a csomagolása, utazás során bátran lehet cipelni, táskába dobni. A zselés részét én sem használom, de ez nálam nem von le az értékéből. Ki merem jelenteni, hogy az egyetlen Oriflames termék, amely tényleg magával ragadott. Bátran ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

bszancsi

2018. november 29.

Nagyon jó kis szemöldök formázó. Nagyon szeretem használni. Gyorsan lehet vele dolgozni, tartós is. Az egyetlen negatívum, hogy a krém része szerintem felesleges legalábbis nekem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

RyahOneY

2018. október 25.

Felváltva szoktam Essence-et és ezt használni. :) Számomra mindkettő nagyjából ugyanolyan jó. Ez annyiból jobb, hogy praktikusabb a csomagolása és van hozzá tükör, amivel kényelmesen szépítgetni lehet a szemöldököt, nem kell hozzá plusz tükör. A gyári ecset ennél sem tetszik, helyette az Oriflame-es ferde végű szemöldökecsetet használom. A sötétebb barna por van használatban nálam, a világosat abszolút nem használom (nem is értem, miért van benne... Lehetne 2 külön paletta, és akinek a világosabbik kell, azt veszi... -.- Mert így nekem minden ilyen szemöldökpalettánál csak kárba megy a világosabbik...), és ezt a krémes cuccot sem szoktam használni, részemről totálisan fölösleges bele... Ha krémesebb állagú szemöldök-kiemelést akarok, akkor van tégelyes szemöldökgélem (Avonos), azt szoktam használni (teljesen, vagy csak kontúrozok vele), az erőteljesebben hangsúlyozza a szemöldököt, mint ez a semmilyen krém... :/ Ettől csak ragacsos lesz a szemöldököm, nem fixálja a port egyáltalán, inkább csak felszedi, és aztán javítani sem lehet porral, mert már nem marad rajta... :/
Hétköznapokra ez a por-állag teljesen ideális, nem hivalkodó, természetes hatást nyújt. :) Nekem inkább csak akciósan éri meg, mert a 3 por/krém közül csak az egyiket használom (de pluszpont, hogy nagyon lassan fogy, nem kell belőle sokat felvinni az ecsetre ahhoz, hogy szépen formázni lehessen vele a szemöldököt :) ). Nekem a tartósságával sincs bajom, ha nem piszkáljuk, nem fog elmaszatolódni sem, még délután is tökéletes az eredmény. :)
Az 1 csillag levonás csak a +2 teljesen fölösleges por/krém miatt van. Helyettük lehetne mondjuk még 1 adag sötét árnyalatú por benne, úgy legalább nem menne a paletta kétharmada pocsékba...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

ZsebMogyi

2018. október 21.

Tökéletesen alkalmas arra, amit ígér. Simán veri a többszörösébe kerülő hasonló termékeket. Egész nap a helyén tartja a fixáló, sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 21.

krembarbi

2018. szeptember 9.

Évek óta ezt használom. Amikor még nem volt szemöldök tetoválásom is ezt használtam és most hogy kicsit kopik a szemöldököm is nagyon jól jön. Csak a por részt használom. Szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Andrea1992

2018. szeptember 1.

Még úgy is tartós, hogy néha csak a por állagút használom a krémeset nem. praktikus, könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Nika123

2018. augusztus 5.

Még karáCsonyra kaptam a szüleimtől.
Nagyon megvadok elégedve. tartóssága a nap végéig kitart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Még karáCsonyra kaptam a szüleimtől.
Nagyon megvadok elégedve. tartóssága a nap végéig kitart.

fancsy666

2018. július 18.

Talán kicsit elfogult is vagyok, hiszen ez a legelső szemöldök por készlet, amit valaha használtam. Megjelenésekor egyből megrendeltem, ennek már kb 4 éve és azóta állandó tagja a beauty készletemnek.
Tartós, megfelelő a színe, kitart a nap végéig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Tartós, megfelelő a színe, kitart a nap végéig.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol