Oriflame

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: blackcat00616, az összetevőket feltöltötte: eda, Módosítva: 2013. március 17.

Lelőhely:   tanácsadónők

Ár: 2000 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Elvira321

2018. július 6.

Nagyon szeretem. Szépen lehet vele dolgozni, tartós, nem kenődik. Az ecsete nem a legjobb, de ha valakinek van bevált, avval tökéletesen el lehet dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Bogica92

2018. június 12.

Nagyon jól pigmentàlt, waxot nem használom, rózsavízzel törlöm àt az arcom, vele együtt a szemöldököm is, és nagyon jól befogja utàna, éles vonalakat lehet vele húzni. Az ecsetjét nem szeretem, sajàtot hasznàlok, nagyon lassan fogy, az àràt megéri. Eddigi legjobb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

adrii1223

2018. május 25.

Már elég régóta használom és még mindig alig fogyott belőle. Szép szemöldököt lehet vele csinálni, viszont azt vettem észre hogy nem túl tartós, nap végére már azért nem olyan a szemöldököm mint reggel miután felteszem. Viszont próbáltam előtte ceruzákat is és eddig tényleg ez vált be a legjobban :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

polynaranna

2018. május 1.

Nagyon szerettem, sokáig elég volt. Nézegettem a katalógusban mikor lesz akciós, de végül egy másik mellett döntöttem. Egyébként szuper termék!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

Judit0319

2018. április 8.

Első szemöldökformázónak nem rossz kis termék. A világosbarna és a sötétbarna is jó árnyalat, barna hajúaknak és szeműeknek. Néha keverni is szoktam a kettőt. Természetesebb hatás érdekében jobb a világosabb szín talán. A wax szerintem semmit nem ér, csak az ecsetre ragad rá. A hozzá kapott ecsettel is szoktam felvenni, ha muszáj, de van hozzá nagyobb kiszerelésű saját ecsetem, amivel szebben lehet formázni. Nyilván ez kompakt csomagolású, így ezért adtak hozzá picit. Táskában praktikus. Tükör rajta szerintem nem sok mindent ér. Egyszer véletlenül leejtettem sajnos le is tört, amitől így nyitva lett az egész, többé már nem hordható táskában. Amivel nem vagyok elégedett az az, hogy a hézagos helyeket sajnos nem tölti ki a szemöldökömön, ami pedig egy ilyen terméknél fontos lenne, különben nem szép a formázása. Valószínűleg nem veszem újra. Jobb kategóriájúak is vannak ilyen árban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

Turdusmerula

2018. március 21.

Nagyon szeretem ezt a kis készletet, minden nap használom. Nem használom a hozzá adott ecseteket, egy ferde szemöldökecsettel viszem fel a színeket, melyekből könnyű kikeverni a megfelelő árnyalatot. A fixáló waxnak köszönhetően pedig egész nap megőrzi a kialakított formát a szemöldököm. Nagyon világos színű szemöldökhöz nem ajánlom.
Nagyon szerethető termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Nagyon szerethető termék!

Pumi

2018. március 12.

A wax undoritoan morzsásodik a szemöldökömön...a palettát a szememre használtam, lehet kissé bizarr :D:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

Csutak

2018. március 1.

Tegnap vettem át a rendelésemet, benne ezzel a kis szépséggel. A sötét szín nagyon tetszik és jó, hogy felvitel után látszik, hogy van szemöldököm. :) Bár az ecsetek azok túl picik még az én kicsi kezemnek is. Lehet, hogy abból jobb lett volna, ha valami széthúzható verzió van hozzá. Így se vonok le csillagot, nekem nagyon bejön!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Jeanette88

2018. március 1.

Nemrég áttértem a ceruzáról a hasonló viasz+por kombinációra! Az előzőhöz képest a viasz elég fura volt, de mára nagy kedvenc lett. viszont a színekből először sötétnek találtam a sötétebb árnyalatot, de felvitel után megszoktam. :) A világosabbat nem tudom használni, az nekem felesleges bele. Az ecsetet ami hozzá van az katasztrófa.Egy másikat használok hozzá.. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

catflower

2018. február 9.

A legtermészetesebb színű és hatású termék ebben a kategóriában. Örök kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

A legtermészetesebb színű és hatású termék ebben a kategóriában. Örök kedvenc.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol