Oriflame

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: blackcat00616, az összetevőket feltöltötte: eda, Módosítva: 2013. március 17.

Lelőhely:   tanácsadónők

Ár: 2000 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Vevep92

2018. január 23.

régebben ő volt a kedvencem, igaz az ecsetet már akkor is utáltam, mert nagyon vastag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

apple97

2018. január 8.

Első szemöldökárnyaló készletem. Nagyon jók a színek, nincs mű hatása a szemöldökön. Praktikus kiszerelés. Az ecset nem a legjobb, de utazás alkalmával tökéletes. Összességében egy nagyon jó kis termék, tartós. Sokáig elég! Érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

szabopetra24

2017. november 27.

A benne lévő ecset borzalmas, waxxal együtt. De a második szín hibátlan. A sötét túlságosan erős szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

Csipetke

2017. november 21.

Nem szoktam nagyon a szemöldökömet árnyalgatni. Valahogy ez úgy mindig kimarad a sminkemből. Bár próbálkoztam már vele de sosem találtam olyan terméket amivel tudtam volna igazán mit kezdeni. Gondoltam akciós volt egy próbát megér. Legfeljebb majd tovább adok rajta. Két használat után kitapasztaltam a használatát és elmondhatom, hogy most már egyre sűrűbben használom. A wax is tényleg megtartja a szemöldököm és nem hagyja összegubancolódni és a szín is tartós lesz tőle. Nem lesz feltűnő a használata nem nézek ki tőle úgy mint egy festmény. Tetszik az is, hogy két ecset van hozzá , bár így elszíneződött nyilván, de ez nem zavar. Az is nagyon jó, hogy van tárolójuk nem szórom el őket és még tükör is van benne, aminek az a nagy előnye, hogy oda tudok menni a szobámba természetes fényhez a biztos árnyalásért. Még az ecseteken lévő műanyag védőkupak is meg van azok is bírják így talán egy kicsit higénikusabb is tárolni őket. Szóval összességében megtaláltam az igazit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 21.

redi96

2017. november 15.

Tartos, a szinekkel elegedett vagyok. Szuper a wax. viszont nekem az ecset nem jott be. Lehet azert mert nekem van sajat profi szemoldok festo ecsetem, ahhoz kepest pedig ez tul pici is meg tul kemeny sorteju. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

molnarrita0524

2017. november 15.

Nagyon jó kis szemöldökárnyaló. Nagyon szeretem használni, mert nagyon egyszerű. Jól fed és tartós. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

zsolyomi.dora

2017. november 2.

Régebben használtam, nagyon jó kis termék, praktikus csomagolás, jól záródik a fedele és a fiókja is. Tartós, nem kopik le csak úgy bármitől, könnyű vele bánni és nagyon sokáig elég. A világosabb por ment a szemöldökömre, szőke hajamhoz teljesen jól passzolt, a sötétebbet elhasználtam a szemhéjamra, alappal oda is teljesen jó volt. Hordtam magammal a suliba, mindenhova és nem tört el egyik szín sem. Hibátlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

kbarottya

2017. szeptember 27.

"legkedvencebb" :) Ez volt az első szemöldökárnyalóm és csak kb 4 év múlva kellett újravásárolni, mert napi használat mellett nagyon sok van benne és kitart akár évekig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

bubilany

2017. augusztus 29.

Szuper! :) Világosabbat a natúrabb sminkekhez, sötétebbet pedig az erősebb sminkekhez használom. :) A kis ecsetke is nagyon jó minőségű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

betyusz123

2017. augusztus 24.

Remek termék. A sötétebb árnyalatot használom, viasz nélkül, de így is egész nap fennmarad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol