Oriflame

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: blackcat00616, az összetevőket feltöltötte: eda, Módosítva: 2013. március 17.

Lelőhely:   tanácsadónők

Ár: 2000 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

pillangolany7

2017. augusztus 23.

Nagyon szépen kiemeli a szemöldökömet, a világosabb árnyalatot használom. Ferde ecsettel lehet legpontosabban használni. A viaszt még nem próbáltam, de legközelebb azt is tesztelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

dalmuska

2017. augusztus 9.

UPDATE: most olvastam egy katalógusban, hogy először a színt kell felvinni és utána a viaszt, hogy fixáljuk. Hát, nekem a por egyáltalán nem tapad meg a szemöldökömön... :/

Anyukámtól kaptam régebben, magamtól ennyi pénzért lehet nem vásároltam volna meg. Elég borsos az ára szerintem, de szuper a termék! Bár, már nem használom legalább két éve, mert a két szín mellett lévő viasz (vagy valami ilyesmi, amiben a por megtapad) kifogyott. Nagyon sajnálom, mert enélkül nemigen tudom használni, elvégre ennek hála marad fenn a szemöldökömön reggeltől estig. Jobb lenne, ha a viaszos rész az alsó kihúzós részben lenne, bár ott meg az ecsetek vannak. Egyébként nem kell túl sok cuccot felvinni, de mivel gyakran használtam így hamar elfogyott a viasz.
A színekről: nem igazán emlékszem, hogy melyik színt használtam gyakrabban, de az megmaradt, hogy hihetetlenül pigmentáltak. A világos szín is sötéten mutat a szemöldökömön, hát még a sötétebb, de gyönyörű az összhatás. Tényleg egész napon át tart, nem maszatolódik, nem izzadtam le, napközben ha megmostam vízzel az arcom akkor se jött le, sőt, néha dörzsölgetni kellett a szemöldököm vattakoronggal, hogy lejöjjön róla a festék, de ugye ez nem igazán tesz jót az szálaknak.

Megadom az öt csillagot, mert végülis szuper a termék, nem porzik, pigmentált, tartós meg minden egyéb, szóval csodás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

csudex

2017. július 24.

Egyszeruen imadom ezt a szemoldokformazo keszletet. A szoke hajamhoz a vilagosabb szin tokeletesen all a szemoldokomon. Hideg arnyalatu, kellemes allaga van, es elegge pigmentalt. En szemoldok kitoltesre, formazasra hasznalom es nekem egesznap a helyen is marad. Szuper termek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

Naddlina

2017. július 17.

A lehető legjobb szemöldökformázásra való smink a készletemben. Habár a hozzá kapott ecsetet nem használom,hanem sajátot,így is eszméletlen könnyű a használata. Nincs "fallout",egész napon át tartó,nem kenődik el. Szerintem nekem mindig is no1 lesz,amíg nem találok nála jobbat,ami bármilyen hülyén is hangzik de jelenleg lehetetlen számomra. Érthető hogy biztosan rengeteg high end márka is nyújt jobbnál jobb választékot,de az árért a mennyiség és a minőség hibátlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 17.

Betty16

2017. július 15.

Egyszerűen imádom! Legjobb termék, amit eddig a szemöldökömre valaha is próbáltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 15.

Brandori

2017. július 4.

Vegreee sikerült egy olyan por állagú szemöldök formazot talani aminek tul sotet a színe a szőke hajamhoz ez a termek nagyon szuper a világos arnyalatot használom csak a sotetet max szemhelyra :) a waxot nem mindig viszem fel de az is jo dolog egyenlőre a saját ecsteit használom az egyszerűség miatt, de azok egyébként nem olyan nagyon jók

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

edi01

2017. június 26.

Tuti hogy újra fogom venni.Már régóta használom napi használatra és még mindig sok van benne.A fixálójat nem használom nagyon mert kicsit nehéz felvinni de a por annyira természetes hatást ad és nem is jön le napközben sem.A kicsi ecsetek is hasznosak ha otthon felejteném az ecseteimet. Tükör is van benne mégis kicsi helyet foglal

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 26.

Panka86

2017. június 21.

Abszolút újravásárlós. Én a waxot csak akkor használom, ha extra tartósságra törekszem (alkalmi smink) és olyankor a keményebb (fehér) ecsettel viszem fel a sötétebb színű por alá. Nagyon tartós így az eredmény, a 30 fokban sem sikerült egy esküvőn letáncolnom magamról reggel 5-ig. Hétköznapi használatra, amikor a szemem sem hangsúlyozom annyira, elegendő a világosabb por, mert a hajamhoz ez illik jobban, ha természetes eredményt szeretnék. Wax nélkül is bírja a nap végéig, nem látható, hogy a szemöldököm alá van sminkelve, mégis szép egységessé és ívelté teszi azt. Tökéletes! Ha akcióban vesszük, már pedig oriflame-es terméket csak úgy érdemes, teljesen megéri az árát. Én 1500 Ft-ért jutottam hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

Doty23

2017. június 20.

Imádom,szuper színek és tartós is.A végeredmény pedig milliószor természetesebb mint egy szemceruza.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

Lanie

2017. június 1.

Őszintén szólva nekem az ilyen por állagú dolgok sokkal jobban bejönnek szemöldökre mint a ceruzák, könnyebben megmarad a bőrön és nem kelt "foltos" hatást. Egyszerű a felvitele, másodpercek alatt megvagyok vele reggelente.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol