Oriflame

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: blackcat00616, az összetevőket feltöltötte: eda, Módosítva: 2013. március 17.

Lelőhely:   tanácsadónők

Ár: 2000 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Percsike

2017. június 1.

Ideig óráig bevált , de sokadik használat után elkezdett hullani a szemöldököm tőle.Csomókban megmaradt a szőrszàlak tövében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

timcsike04

2017. május 27.

Nagyon szuper, igaz én csak a sötétebb színt használom, és más ecsettel, de természetes hatást nyújt és szinte estig tart. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Nymphae

2017. május 27.

A két színt használom belőle, a viaszt nem. De már évek óta ezt használom.
Az ecsetet gyakran tisztítom, mert különben porol.
Szépen pigmentál és tartós. Természetes a végeredmény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

A két színt használom belőle, a viaszt nem. De már évek óta ezt használom.
Az ecsetet gyakran tisztítom, mert különben porol.
Szépen pigmentál és tartós. Természetes a végeredmény.

Ennie86

2017. március 31.

Anyum ajándékozott meg vele mert gyakorlatilag annyira halvány színe van a szemöldökömnek, hogy nem is látszik. Az első ilyen por állagú formázom, mert előtte csak ceruzával próbálkoztam. Nekem a világos árnyalat jött be nagyon. El se hittem, hogy mennyire természetes lett a hatás. :) A waxxal elég jól lehet rögzíteni, de én minden húzás után megtörlöm azt a felvivő bigyót. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 31.

noemiparducz

2017. március 8.

Kezdőként ez volt az első por állagú szemöldökformázóm. A waxot egy ideig próbálgattam, de csak összemaszatolta a végéredményt, vagy ha előre kentem fel akkor nem tudtam a porból felvinni, úgyhogy egy idő után nem is próbálkoztam vele. Szobahőmérsékleten kemény volt, számomra használhatatlan. A két színező jó volt, de nem a kicsi ecsettel használtam őket. Nem éreztem, hogy bármit is változott volna a szemöldökön kinézete amikor alapnak tettem fel a világosabb színt, majd arra a sötétet, viszont ezzel a két színnel nagyon jó szemsminkeket tudtam készíteni. A szemöldökömre végül maradt a sötétbarna egymaga, primerrel elég tartósnak bizonyult. Azóta több mindent kipróbáltam, szerintem kaphatók ennél jobb termékek, de összességében nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

buba83

2017. március 2.

Nemrég vettem meg, kiváncsiságból - nekem már a lila tokos "The One" jutott belőle. Sajnos nekem nem vált be annyira: a kicsi ecsetke nagyon kemény hozzá - bár gondolom csak igazításhoz kell azt használni, mégis nehéz vele. Sajnos a színekből sem sikerült kikevernem a szemöldökömhöz tökéletesen passzoló színt. Valahogy mindig túlságosan barna lett a végeredmény, a szőke hajamhoz mindig túl erőteljes és kicsit sem hamvas, természetes. A kis kompakt tok nagyon tetszik, de nem éreztem jobbnak a végeredményt mint amikor ceruzával pótlom ki a hiányos részeket, viszont a kis ecsetkével körülményesebbnek éreztem a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 2.

mizantrop

2017. február 15.

ajándékba kaptam ezt a kis készletet, ez az első porállagú szemöldökformázóm. kellemes csalódást okozott a sok szemceruzás bénázás után - nagyon szép, természetes szemöldököt lehet vele készíteni. és még tartós is! ha egyszer elfogy, biztosan újraveszem.

update: ez a szemöldökpor aranyat ér... minden nap élvezettel viszem fel a szemöldökömre egy-két pillanat alatt és estig kitart (rögzítővel). már többen megjegyezték, milyen szép a szemöldököm és én is nagyon elégedett vagyok az eredménnyel. ha én ezt előbb tudtam volna...!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 15.

Csucsi08

2017. január 19.

2017.01.19. Még mindig az első :) Kacérkodtam már azzal, hogy kipróbálok mást, de aztán mégsem. Ilyen az, hogy valami beválik. Nagyon sokáig a saját ecsetével használtam, de sikerült vennem vagy egy éve egy vékonyabb ecsetet, azzal pontosabban fel tudom vinni. *****

2015.09.18. Évek óta használom, ki nem tenném a lábam a házból anélkül, hogy ne lenne a szemöldökömön. Gyönyörű formás szemöldököt lehet vele készíteni. Általában keverem a színeit, mert így éri meg. A viaszt nem használom. 6-ost adok neki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

OPetra

2017. január 16.

Nagyon szeretem ezt a kis szettet, nagyon szép, precíz szemöldököt lehet vele készíteni, ami köztudott, hogy egy szép smink ékköve lehet. Vastagabb, sötét szemöldököm van, nekem is a kozmetikusom minden alkalommal festi, de valóban, az hamar fakul, így ez a kis készlet nálam elengedhetetlen a sminkeléseim során. Sokáig tart, hisz kevés is elég belőle, a minőségével is elégedett vagyok. Biztosan újra rendelem, ha elfogy, mert ez nekem nagyon bevált, nem fogok új után kutatni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

TothBia

2017. január 11.

Sötét színű a hajam illetve a szemöldököm is. Miután a kozmetikusom festése napok múltán fakulni kezd, csak előveszem és ismét csodás a szemöldököm.Könnyen kezelhető a kis ecsetek segítségével. Megkönnyíti a mindennapi sminkelési rutint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol