Oriflame

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: blackcat00616, az összetevőket feltöltötte: eda, Módosítva: 2013. március 17.

Lelőhely:   tanácsadónők

Ár: 2000 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

vamgirl19

2017. január 9.

Nagyon szép természetes hatású, formás szemöldököt tudok vele rittyenteni az én szőkés se színű szemöldökömből. Mivel nem lehet igazán a hajamhoz illő szemöldökceruzát/szemöldökárnyalót kapni, így vegyesen használom sötétszőke szemceruzával és így tudom elérni a tökéletes színt.
A viaszos részét is nagyon szeretem, ujjammal melegítem fel és viszem fel a szemöldökömre, hogy a formáját fixálja. Ár/érték arányaban szerintem ez a legjobb, főleg amikor akcióban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Cukiduda

2016. november 26.

Ceruzával kevesbé tudok természetes módon rásegíteni a szemdököm színezésére és alakítására, így marad a por. A szetthez tartozó ecsetkék nagyon aprók, végszükség esetén jók, egyébként inkább nem használom őket. A fixáló krém használatát nem erőltetem, leginkább a por részeket nyűvöm. Szép, természetes es nagyjából tartós cucc, ha akciós akkor igazán megéri az ára. A dobozka praktikus és strapabíró, nem törik. A viaszos rész használatát vki megmutathatná :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

petyszi

2016. november 17.

Nagyon szép szemöldököt lehet vele készíteni, a ceruzákkal nekem mindig csak a baj volt. A kis ferde ecsettel precízen lehet keretezni és satírozni. A sötétebbik port szeretem belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 17.

Reegii

2016. november 10.

Teljesen megéri az árát. Nagyon jó kis termék. Tökéletes szemöldököt lehet vele varázsolni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

nrss

2016. október 16.

Természetesebb hatást lehet elérni vele, mint egy szemöldökceruzával. Nem kenődik el a nap folyamán, szépen ki lehet tölteni vele a szemöldökszálak közötti réseket. Több mint egy éve a sminkrutinom része, de még mindig csak a fele hiányzik. Viszont a viaszos részt kikanalaztam, nem jöttem rá, hogy hogyan kell használni.
Szerintem jobb, mint az ilyen árkategóriás társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 16.

Szerintem jobb, mint az ilyen árkategóriás társai.

boni04

2016. szeptember 13.

A világosabb árnyalatból használtam el évek alatt egyet, és újravettem. Aztán elhagytam :_(
Gyorsan vettem egy drogériásat (essence), na az ennek a nyomába sem ér!

Egyedül a viaszos részt nem tudtam rájönni hogy hogyan kell jól használni, nekem sosem sikerült.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Gyorsan vettem egy drogériásat (essence), na az ennek a nyomába sem ér!

zita.czinege

2016. szeptember 12.

Egyszerűen nagyszerű termék! Kitűnő színek, kompakt, szép kivitelezés. Nagyon jól lehet vele formázni, alakítani a szemöldököt.És hogy mindezt egy olcsó katalógus termék produkálja, az meg külön hab a tortán! A három színnel mindenki megtalálja a megfelelő árnylatot. Szépen lehet vele árnyalni, formálni a szemöldök ívét. A két kis ecset nagyon jó, tömött, remekül végzi a dolgát. Kicsi kellemetlenség, hogy az ecsettartó rekesz sokszor beszorul és feszegetni kell, ami különösen idegesítő a reggeli rohanásban. Ettől eltekintve jár az 5 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Enne

2016. július 16.

Ez az a termék, ami nélkül nem tudom elképzelni egyetlen napomat sem! A két szín keveréke tökéletes, természetes színárnyalatot eredményez, gyönyörűen lehet vele dolgozni, a mindennapi sminkrutinom része. Azt szoktam mondani, hogy a túlélőcsomagom elengedhetetlen kelléke. A csomagolása kompakt, praktikus, bárhová elvihető. Másodikat használom, és újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

Redzs

2016. július 16.

Nekem nagyon tetszik,egyszeruen imadom. Nagyon praktikus,kicsi helyet foglal. Mar tobb mint fele meg van es meg a felenel sem tartok. Igaz csak a vilagosabb szint hasznalom. Jok az ecsetek is,konnyen felviheto a szemoldokre majd a viaszt is konnyen fel lehet vinni,ami lefixalja. En meg vagyok vele elegedve. Ha elfogyik ujrendelem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 16.

miraolajos

2016. július 14.

Tartós, könnyű felvinni, én átlagosnak mondanám

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

Tartós, könnyű felvinni, én átlagosnak mondanám

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes