Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2015. április 26.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

sissy93

2012. július 18.

Pár éve volt ilyenem, de nagyon nem szerettem. Valahogy nem bírta a bőröm, csak jobban begyulladtak tőle a patanások. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 18.

Dinorbia

2012. július 18.

Nagyon szeretem. Napi több alkalommal használom a pattanásokra kenve. Szépen leszárítja őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 18.

macskajaj

2012. május 11.

Régebben használtam, nekem nagyon hatásos volt, szerettem. Az illata furi volt, de hát a teafás cuccok már csak ilyen. Az tény. hogyha azt akarod, hogy hatásos legyen, akkor többször is be kell vele kenni az érintett területet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 11.

fruzbe

2012. április 18.

szerettem csak nem tettem vissza rá a kupakot és tönkre ment.sajnáltam de venni fogok mégeggyet.:)))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 18.

csillag

2012. március 20.

nekem van egy, a bőröm nem pattanásos, ellenben előfordul, hogy előjön egy-kettő, nekem ez segít 2 nap és nem látszik semmi, igaz többször kell kenni egy nap. szépen leszárítja... én ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 20.

agi.greendaygirl

2012. március 1.

sok évvel ezelőtt használtam, úgy emlékszem tette a dolgát. bár elég nehezen jött ki a csomagolásából, és nem hozott gyors javulást. többször kellett kenegetni, mire elmulasztott egy egy pattanást

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 1.

alexa12

2012. február 29.

Nekem bevált hamar leszárítja a pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 29.

Nekem bevált hamar leszárítja a pattanásokat.

Alice83

2012. február 27.

Régen használtam ( más volt a csomagolása!!) és nagyon szerettem, szépen szárította a pattanásokat csak sajnos gyorsan fogyott, bár nem vészes az ára ..most már szerencsére nincs mire használnom..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 27.

horzso

2012. február 19.

A fiam normál, de kamaszkori pattanásos bőrére próbálkoztunk vele. Igazából semmi hatást nem érzékeltünk, csak azt, hogy szárította a bőrét. A Dr. Organic teafás pattanáskezelője sokkal jobban bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 19.

vavyana

2012. február 3.

Nekem bevált. Egész hamar leszárítja a patikat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 3.

Nekem bevált. Egész hamar leszárítja a patikat.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.