Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2015. április 26.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Holly

2011. december 16.

Barátnőmnek a régebbi változata van meg, Ő teljesen meg van vele elégedve, le szárítja a pattanásait.
Nekem az újabb változat van meg, ami nagyon rossz.. nekem semmit sem segített.. még a Baleás is jobb nála..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 16.

PindurPandur

2011. december 12.

Valamiért nekem az Oriflame-s cuccok sosem jöttek be. Ezzel a "darabbal" 2 hónap után hagytam abba a próbálkozást. A pattanások pirosságán ugyan enyhített valamit, de kb. ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 12.

Nikozia

2011. november 23.

Nálam nem működik :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 23.

Nálam nem működik :(

melindadd

2011. november 18.

Kinek hogy, de nekem ez bevált. Bár ritkán használom de használ. Gyorsabban eltünteti a kinyomott pattanás gyulladt helyét is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 18.

Kole

2011. szeptember 4.

Nekem sajnos semmit nem ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 4.

Nekem sajnos semmit nem ér.

zuzu

2011. szeptember 3.

Nekemis bevált viszonylag hamar leszárította a patikat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 3.

Nekemis bevált viszonylag hamar leszárította a patikat.

sisu69

2011. augusztus 3.

Nagyon jó! Tiniként is használtam, de megint vettem, mert néha még mindig előfordul pár pati az arcomon, de ha ezzel bekenem egyszer-kétszer, akkor nem vészes. Praktikus kiszerelésének köszönhetően mindig nálam van a neszeszeremben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 3.

roni94

2011. július 5.

Egész jó, bár még nem használom tú sok ideje de eddig bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 5.

Egész jó, bár még nem használom tú sok ideje de eddig bevált.

yasmine1122

2011. július 3.

Nekem nem mulasztotta el a pattanást, csak még inkább kihozta. :(
Sokkal jobb a tiszta teafa olaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 3.

Nekem nem mulasztotta el a pattanást, csak még inkább kihozta. :(
Sokkal jobb a tiszta teafa olaj.

ritaszeged

2011. május 9.

Nagyon jó igaz picit csíp mivel nagyrészt alkohol de megéri :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 9.

Nagyon jó igaz picit csíp mivel nagyrészt alkohol de megéri :D

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.