Oriflame

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tamii26, Módosítva: 2020. február 17.

Lelőhely:   tanácsadónők

A közepes és magas fedést nyújtó korrektor egész nap megőrzi a hatását. Tökéletes fedést nyújt, elfedi a bőrhibák nagy részét2). FreshFix-technológiája tartós, hibátlan fedést biztosít, akár 25 órán át1). Szabadalmaztatott SkinRenew-komplexe revitalizálja és védi a bőrt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

bugosgizi

2017. március 22.

Számomra sajnos ez a korrektor egy kicsit kevés úgy önmagában. Mivel én a brutális karikáim elfedésére szeretném használni. No de a termék nálam nem egy rostán kerül át. Nem szeretem veszni hagyni a dolgokat. Pláne, hogy egyébként olyan kis szimpi kinézete van a terméknek és a textúra sem rossz.
Épp ezért úgy döntöttem, hogy márpedig én ezt valahogyan használni fogom. Ezzel párhuzamosan jött az a ihletésem, hogy egy ingyen kapott Rimmel alapozómhoz világosítás gyanánt kéne valami. Úgy döntöttem, hogy ezt a két kis terméket kevernem kéne. A dolog meg is történt. Az alapozó világosabb, tartósabb és jobb fedésű lett. Viszont abszolút nem lett tőle nehéz. Az együttes erejükkel egy kellemes kis bőrképet kaptam amivel NAGYON elégedett voltam. :)
Szóval én ezt a terméket ebből kifolyólag 100% hogy elhasználom így nem is várható, hogy kevesebbet adjak neki 4 pontnál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

alexa206

2017. március 17.

Szeretem. mint korekktor nekem bevált. szépen fed,jól elkenhető..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

Szeretem. mint korekktor nekem bevált. szépen fed,jól elkenhető..

nemetiedit9

2017. február 21.

Szupi kis korrektor, a bőrre felvitel után rövid időn belül bemattul, nem fog csúnyán csillogni, mint egyes alapozók. Szerintem könnyű eldolgozni, én leginkább csak a szememre/szemem alá használom, az arcom többi részén meg alapozok, de szép világos színe van, úgyhogy pont jó kontúrozni is végül is, a szem környékén :)
Ha akciósan meg tudodszerezni, az csak plusz pont. Tök jó kis cucc, újraveszem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

borntobe

2017. február 16.

Szeretem. Kellően világos, nem sárgás, tartós, könnyen eldolgozható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Szeretem. Kellően világos, nem sárgás, tartós, könnyen eldolgozható.

hemese

2017. január 9.

Nagyon szeretem ! nagyon jól fed úgy , hogy tényleg nem is látszódik hogy ott van valami. Nálam ez az eddigi legjobb korrektor amit használtam. És rendkívül jó a szemek alá is nem csak a bőrhibák elfedésére !
Nekem a kis tubus elég sokáig elég.
Teljesen meg vagyok vele elégedve. Nagy szerelem ez jelenleg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 9.

Nekem a kis tubus elég sokáig elég.
Teljesen meg vagyok vele elégedve. Nagy szerelem ez jelenleg.

Verus417

2016. november 4.

BB krém + korrekkot párosítás hihetetlem jó áron!
Ekkir vettem meg..és szeretem,mert a szem alatti világosításhoz és a bőrhibák elfedésére tökéletes,nagyon jól működik.
Sokáig elég. Jó termék:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 4.

BB krém + korrekkot párosítás hihetetlem jó áron!
Sokáig elég. Jó termék:)

Noah27

2016. szeptember 8.

Nem olyan rossz,de nem minden reggel nyúlok reflexből érte.
Könnyű vele bánni,de egész napot nem bírja ki :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Nem olyan rossz,de nem minden reggel nyúlok reflexből érte.
Könnyű vele bánni,de egész napot nem bírja ki :S

kovacsliliii

2016. augusztus 27.

Még télen vettem a világosabb árnyalatot, egy nagyon kevéske még van benne, szerintem ha fakul a bőrszínem el is fogom használni. :) A sötétebbik szín is megvan, még a bb krém mellé adták ajándékba, így nagyon megérte megvenni, mert mindkettő szuper termék! Mindent tud, amit egy korrektornak tudnia kell, ha két rétegben viszem fel, úgy is szép marad az eredmény, nem emeli ki a szárazabb részeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Cu2tka-baba

2015. október 25.

uppdate: összebarátkoztunk. nagyon jó szem alá, kontúrozáshoz is. Egyenlőre most szeretjük egymást:)

Jól fedő korrektor és a szín is elég világos. Szem alatti karikákra illetve orr köré jó, de nekem pattanásokra nagyon nem vált be. Túl olajos hatása van és csak begyulladtak tőle a már félig begyógyult helyek is:/ Ennek ellenére nem rossz, bár jobban örülnék, ha más kiszerelésben lenne:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 25.

Tlanka

2015. június 21.

Szerintem nagyon jó! Természetes hatás, hosszantartó, jó fedés-mind a szemalatti karikákra(amire én minden nap használom, sajnos genetikailag nagyon karikásak a szemeim mindig), mind a pattanásokra. Az ár-érték arány nagyon jó, én is csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 21.

Hidratálók: Butylene Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag