Oriflame

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2015. január 22.

Kiszerelés:   0,3 g
Lelőhely:   tanácsadónők

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

RBea

2016. december 23.

Szívesen használom, amazon green, black, gray, brown színekben. Tartós, nem kenődik el, szép színek, bár a zöld sötétebb, mint vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 23.

dia0311

2016. november 5.

A fekete tulajdonosa voltam. A színe nagyon szép volt, és nálam talán ennyi is volt a pozitívuma: könnyen potyogott/törött, egyszer egy viszonylag nagyobb darab a szemembe került, mire azt onnan kipiszkáltam... Emellett talán az eddigi legkenődősebb szemceruzám volt, valamint szét is esett. Alapjáraton nagyon szeretem az Oriflame termékeit, de ezzel nem tudtam kibékülni... Viszont egyik barátnőm meg épp az ellenkezőjét állította, ő imádta, noha nála is kenődött. Nem tudok rá kettest adni.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

Moonbride

2016. szeptember 29.

Igazi pozitív csalódás, simán felveszi a versenyt a nevesebb ceruzákkal. Gyönyörű, intenzív a színe (nekem a fekete van meg), szépen felvihető, puha, de mégse maszatol. És egészen jól kibírja a napot. Fogok még beszerezni belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

szepkinga

2016. szeptember 8.

Szuper! Nagyon sötét és jól bírja a nedvességet. Bár nap végére azért nem árt pótolni, mert elkenődhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

ladri

2016. augusztus 20.

Egy fekete és egy szürke színű szemceruzát rendeltem amikor akciós volt. Akciósan megéri az árát, teljes áron nem kellene. Mindkettő tartós és nagyon szép színű. Ráadásul nem kell hegyezni, ez eleve plusz csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

sophielegend

2016. augusztus 19.

Imádom, egyenletes a színe, nem kenődik el és nagyon tartós - feketét vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Imádom, egyenletes a színe, nem kenődik el és nagyon tartós - feketét vettem.