Oriflame

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gina19, Módosítva: 2016. április 22.

Lelőhely:   tanácsadónők

Drámai hangsúly, intenzív szín, káprázatos hatás szempilláin. Az optikailag extrém hosszú és dús2) hatást nyújtó szempillaspirál innovatív applikátorának köszönhetően csodásan íveli az alsó és felső pillákat, hangsúlyosabbá teszi azok megjelenését.

rk98

2017. június 11.

nem dusit, de kitunoen hosszit. tobbszori hasznalat utan is szep fekete marad, nap kozben nem potyog le, nem mosodik el. szettben rendeltem szempilla gondoritovel es szemceruzaval csupan 1500 forintert szoval igy meg jobban megerte. csak ajanlani tudom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 11.

GYRB

2017. június 10.

Szép hosszú szempillákat varázsol. Az egyik kedvenc oriflame-s szempillaspirálom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

Zerababa

2017. május 25.

Nagyon jó spirál, maxi hosszú pillákat varázsol, minimálisan dúsítva. Színe intenzív fekete. Szeretem , csakis ajánlani tudom 😉☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

zdoreebaba

2017. március 28.

Gyönyörű, hosszú, ívelt pillákat varázsol. Az én pilláimat egyáltalán nem dúsítja. Szemet gyönyörködtető hatású. Az én szempilláim elég kicsik és sok ki szokott hullani. Ez a szempillaspirál egy csoda! Szétválasztja őket és olyan extrém hosszúvá teszi őket, mint a mesékben. Egyáltalán nem irritál, elegendő festéket fel lehet vele vinni és jól pigmentált a színe. Tartós, hiszen egész nap ezt viselem és egyáltalán nem kopik le. Az állaga nagyon krémes, finom hatású. A csomagolását is szeretem, egyedül a piros színnel nem vagyok kibékülve, de ettől tényleg el tudok tekinteni. Nekem jelenleg ő a tökéletes szempillaspirál! Tavasszal nap mint nap használom és használni fogom. Mindenkinek csak ajánlani tudom! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

Betti21

2017. január 11.

Kicsit híg állagú, szépen formázza a pillákat, de egyáltalán nem dúsított. A színe elég intenzív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

kobarbika

2016. december 20.

Hétköznapokon most ezt használom, és teljesen bevált. Szép ívű, dús pillákat eredményez a spirál különféle hosszúságú sörtéinek köszönhetően. A tartósságával sincs probléma, simán kibír egy teljes napot elmaszatolódás nélkül. A szemfestéklemosó könnyen leoldja, nem kell hosszasan mosogatni. Nem irritálja a szememet és a pilláimat sem roncsolja (legalább is nem hullik tőle). Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 20.

Denci

2016. június 2.

Nekem ez a tökéletes hétköznapi spirál. Tartós - a 10-12 órás munkanapokat simán kibírja. Szépen színezi, hosszítja és dúsítja a pillákat - mégsem keményedik be, könnyen le tudom mosni. Csak az első 2-3 napban folyós az állaga picit, aztán beáll optimálisra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

Bendőke

2016. május 16.

Szeretem az Oriflame szempillaspiráljait, ki kellett próbálnom ezt is. A festék nagyon tartós, nem maszatolódott a munkanap folyamán, tartós is volt, nem kenődött, nem lettem pandamedvés. A szilikon kefe érdekes kialakítású, szépem megemeli a pillákat. Nagyon jól működött főleg a keféjét szeretem ennek a spirálnak. Könnyű építgetni a festéket, ha esetleg dúsabb hatásra vágynánk. Kíváncsiságból megéri megvenni. Este könnyű volt lemosni micellás vízzel. Semmi különösebb problémát nem vettem észre nála, egy jól működő hétköznapi spirálról van szó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 16.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.