Oriflame

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: Ada6200, Módosítva: 2017. március 7.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Vigye fel a Körömlakkalap és Fedőlakkot a körömlakk alá, majd a körömlakk száradása után fölé. Megakadályozza a köröm elszíneződését és tartósabbá teszi a körömlakkot.

Tartósabbá teszi a körömlakkot akár 3 nappal.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

boborjan

2015. október 27.

nagyon sok fedőlakkot próbáltam már, ehhez sem álltam másképp, mint megelőlegezett csalódással vagy középszerűséggel. miután egy napja rajtam volt és elkezdtem mosogatni, sejtettem, hogy le fog kopni a fele, aztán majd lehet újra manikűrözni. de nem. egyetlen egy lepattogzás nélkül túlélte. ahogy a következő mosogatást. és az azutánit is. négy napig bírta rajtam kopás nélkül (utolsó nagy egy körömcsücsök pattogott csak le), el sem hittem.
a keféje nagyon jó, olyasmi, mint az astor perfect stay lakkoké, csak még kicsit hosszabb is.
az egyetlen hibája, hogy lassan szárad. NAGYON lassan.
de még így is a legjobb fedő. (és alap)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 27.

az egyetlen hibája, hogy lassan szárad. NAGYON lassan.
de még így is a legjobb fedő. (és alap)

jane79

2015. szeptember 20.

Megszűnt a kedvenc gyorsszárító lakkom (NYC Turbo Dry) és helyette kerestem hasonló jót. Régebbi verzióját is használtam az Oriflame-től, az nem vált be.
De ez igen. Elég gyorsan szárít (én csak fedőlakknak használom ). Valóban híg egy kicsit, de pl. a Turbo Dry nagyon hamar besűrűsödött hátha így ez nem fog. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

asztromélia

2015. augusztus 8.

Alapnak nem használom csak fedőnek. 1 hét után csak azért mosom le a lakkot mert más színre vágyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

Virtual Angel

2015. augusztus 8.

Nagyon szuper lakk, mostanában nem fogok más fajtát venni! Alap- és fedőlakk gyanánt is tökéletesen bevált. Az ecsetnek pont olyan a formája, ami a kedvencem, számomra ez a legpraktikusabb körömlakkhoz való ecset. Ilyen van pl. a Miss Sporty lakkoknak is.

Példa a tartósságához: 1 hetes festésemen csak a végeken(leges-legvége, a körmök "éle") van kopás a gépeléstől, pedig hajat mostam vele, többször nyúlkáltam vízben (mosogatás, takarítás...), a munkahelyemen pakoltam, stb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

Ada6200

2015. április 28.

Valóban klassz, nem mindig használom alapként de a fedőlakkom mindig ez. Nekem nem túl folyékony, de így is jól felvihető. Díszített körömnél a díszítést - ha hagyom (jól) megszáradni - nem maszatolja el. A hozzá tartozó The One lakkokkal hosszabb élettartama van a körmeimen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 28.

ritaszeged

2015. február 25.

Szép fényes, gyorsan szárad, az illata egy kicsit erős, nem túl kellemes. Nagyon folyékony így könnyű eloszlatni, nem kell percekig ecsetelni. Nem mondom, hogy sokkal tartósabbá tenné egyes lakkjaimat, de szeretem alaplaknak felvinni, mert könnyebb eloszlatni rajta a kiválasztott színt, és fedőlakként is egységesíti a végeredményt. Egyszóval nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 25.

Veronica

2015. február 23.

nekem nagyon folyékony , de amúgy szuper ugyhogy ettől eltekintek :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 23.

nekem nagyon folyékony , de amúgy szuper ugyhogy ettől eltekintek :)

angry

2015. február 21.

nagyon praktikus az ecsete, könnyű vele dolgozni, feddő lakként nagyon szép fényes finist ad :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

MEK i

Szintetikus színező anyag. (Lila)