Oriflame

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   1,7 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jucccc, az összetevőket feltöltötte: Ada6200, Módosítva: 2015. április 27.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   1,7 g
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

2 az 1-ben kondícionáló balzsam 8-as fényvédő faktorral a puhább és rugalmasabb ajakbőrért. Hidratáló és bőrvédő, tartós hatást nyújt. AquaCare kondícionáló komplexet tartalmaz.

Lepketanonc

2018. január 31.

Tényleg működik a dolog. Amit eddig az ajakápolók nem oldottak meg, ez megtette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

szabopetra24

2017. november 27.

Kiválóan hidratálja az ajkakat, rúzs, szájfény alá tökéletes választás. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 27.

Kiválóan hidratálja az ajkakat, rúzs, szájfény alá tökéletes választás. :-)

Nime

2017. április 12.

Szerencsére akciósan vettem,nekem sajnos egyáltalán nem jött be, a cserepes ajkaimmal nem tud mit kezdeni,és a színe sem az igazi :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

nona1975

2017. március 20.

Már többet is elhasználtam,nagyon jól hidratál.Nekem még nyáron is kell az ajakbalzsam használata.Ez a kedvencem,a szintelent használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

Yumechan

2017. február 7.

A Natural Pink színűt vettem meg, hogy valami színe legyen is a számnak, de nagyon krémes, és a színe össze-vissza van, ahogy felviszem. Ezért inkább a Transparent árnyalatban vettem újra, és ezzel már teljesen jóban vagyunk. Szóval a színezett verzióját nem támogatom, de az átlátszó egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Hopi

2017. január 23.

Ajándékba kaptam karácsonyra, egyébként nem ismertem a terméket. Nekem nude/valami nagyon világos árnyalat van meg, mert felkenve szinte láthatatlan, csak minimálisan csillog.
Kellemesen hidratál, általános szintentartasra alkalmas, de kicserepesedett szájra kevés.
Így, hogy már az árát is látom, sokallom, magamtól nem vennem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

Így, hogy már az árát is látom, sokallom, magamtól nem vennem meg.

Sancsa

2017. január 11.

Natural pink árnyalat: a korábbi The one ajakbalzsamot szerettem volna újra venni, de nem sikerült, úgy látszik, ez van helyette. Az előzőt imádtam, kellemes viselet, halvány szín, visszafogott csillogás, hidratáltság. Hát ez nem az. Élénk szín, mely beleül a szájredőkbe, néha túl sok marad belőle a számon, még akkor is, ha óvatosan kenem, és a hidratáltság is elmarad elődjénél. Arról nem beszélve, hogy szerintem túl van árazva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

ALettah

2016. november 11.

A Nude árnyalatot használom, már a másodikat - az elsőt sikerült teljesen elkoptatnom, ami nagy dolog, mert legtöbbször hamarabb elveszítem az ajakbalzsamot, mint hogy elhasználnám :) Kellemes, természetes színe és fénye van, jó az állaga, könnyen kenhető, és jó a hidratáló hatása is, ha egyébként rendben vannak az ajkaim. Ha viszont ki vannak repedezve, akkor semmit se ér, sőt, csúnyán összegyűl az egyenletlen felszínen. Ilyenkor egy sokkal erősebb balzsamot kell bevetnem, aztán mikor helyrejöttek az ajkaim, akkor jöhet megint ez.
Összességben: remek hétköznapi balzsam problémamentes ajkakra, a kellemes színével elbliccelhető egy alaposabb reggeli sminkelés. Az akciós árát teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

kati94

2016. június 30.

Neutrogenát szoktam használni, ilyet azért vettem, hogy legyen egy kis szín a számon, ami meg is valósul egyébként, nem hivalkodó, de kellemes rózsaszín árnyalatot kölcsönöz. Ezen kívül nem túl jó, nem hidratál eléggé, hamar kiszárad a szám. Maradok a réginél, inkább lemondok a színről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

hdora87

2016. május 19.

Nagyon jól hidratál,puha lesz az ajkam tőle. A kiszerelését is szeretem, praktikus.
Eredeti áron nem venném meg,de akciósan jöhet, már a harmadikat használom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

Eredeti áron nem venném meg,de akciósan jöhet, már a harmadikat használom. :)

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Pentaerythrityl Tetracaprylate/ Tetracaprate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic / Capric Triglyceride, Paraffin, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Rhus Verniciflua Peel Wax, Panthenol, Canola Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum / Fragrance
Parabének: Propylparaben
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 27 / CI 45410, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Propylparaben, BHT

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Piros.