Oriflame

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   1,7 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jucccc, az összetevőket feltöltötte: Ada6200, Módosítva: 2015. április 27.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   1,7 g
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

2 az 1-ben kondícionáló balzsam 8-as fényvédő faktorral a puhább és rugalmasabb ajakbőrért. Hidratáló és bőrvédő, tartós hatást nyújt. AquaCare kondícionáló komplexet tartalmaz.

Jucsi10

2016. május 19.

Én akciósan kaptam, akkor volt valami bevezető áron éppen.
A termékkel meg voltam elégedve, de teljes áron semmiképpen nem venném meg. Miután bekentem a szám, a balzsam hamar lement róla, többször is összecsomósodott az ajkamon. Egyébként a színe szép, én a középső árnyalatot vettem meg.
Az ára miatt -1 csillag, a tartóssága miatt pedig még egy mínusz.. :\

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 19.

Én akciósan kaptam, akkor volt valami bevezető áron éppen.
Az ára miatt -1 csillag, a tartóssága miatt pedig még egy mínusz.. :\

giny96

2016. május 1.

Imádom! Az egyik kedvenc ajakápolóm, a nude árnyalatot használom belőle. Nagyon jól hidratál a színt is is szépen felviszi. Már a másodikat használom belőle és biztosan újraveszem még. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 1.

rocksteadycat

2016. május 1.

Egyszerűen csoda! Nagyon negatívan álltam pedig hozzá, mondván ezzel a cserepes szájjal már úgysem tud mit csinálni.. és ráadásul fotóznánk is.. sebaj.
Felkentem, és nagyjából negyed óra után olyan puha, selymes és olyan szép ajkakat varázsolt hogy nem hittem a szememnek. :D
Szuper képek s készültek, a szám azóta pedig boldog és puha.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Szuper képek s készültek, a szám azóta pedig boldog és puha.

Petra9323

2016. április 5.

Nagyon szeretem, természetes a hatása, a nude-t hasznalom, de megint akciós és szemezek a natural pinkkel.. az a baj hogy hamar elkenegetem 😀teljes áron nem venném de a az akciósat megéri

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

szilimo

Korcsoport: >54
2016. április 2.

Hatalmas csalódás. Annyira vágytam rá. A katalógusban annyira gyönyörű, és kívánatos, és persze drága, hogy biztos voltam benne, ez csak nagyon jó lehet. De sajnos nem. Nem elég, hogy nem hidratál, de még azonnal cserepessé is teszi az ajkam bőrét. Kimondottan rossz érzés már a felkenés pillanatában. Mintha finom porszemcsék lennének benne. A következő percben pedig ezek a szemcsék a bőr felső rétegéből kiszívják a nedvességet, és kellemetlen, száraz, cserepes lesz az ajkam. Próbáltam már úgy is, hogy alá hidratálok, de ezen az sem segít. Sőt akkor még az egyetlen előnye, a tényleg szép színe sem érvényesül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. április 2.

cirmos

2015. december 8.

Tényleg fantasztikusan hidratál.Teljes árat nem adnék érte,de akciósan megéri.Egyetlen hátránya ....gyorsan el tudodm pusztítani.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 8.

Kicsikini

2015. október 23.

Nagyon bevált. Viszonlyag jól hidratál és szép a színe is. Én a Nude árnyalatot használom, nagyon szeretem. Hétköznapi sminkhez is jól illeszkedik. :) Ajándékba kaptam, amit most használok, de tervezem, hogy újraveszem, mert nagyon bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 23.

Sepi

2015. augusztus 10.

Számomra is csalódás volt. Kellemetlen érzés viselni és egyáltalán nem hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

prettywishing

2015. június 20.

megvan a transparent és a nude is:) előbbi álnevéhez híven áttetsző és halványan fénylik, utóbbi meglepően intenzív színű és tartós egy ajakápolóhoz képest. szépek a számon, de ennyi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 20.

irisz10

2015. június 11.

Ez az ajakápoló az egyik kedvencem. Három színben kapható: Transparent, Natural Pink és Nude. Nekem az utóbbi van meg, ami egy szép rózsaszín árnyalat. Az állaga nagyon krémes, és viszonylag tartós, mert eléggé pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 11.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Pentaerythrityl Tetracaprylate/ Tetracaprate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic / Capric Triglyceride, Paraffin, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Rhus Verniciflua Peel Wax, Panthenol, Canola Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum / Fragrance
Parabének: Propylparaben
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 27 / CI 45410, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Propylparaben, BHT

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Piros.