Oriflame

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2014. június 4.

Lelőhely:   tanácsadónők

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

eperkonzerv

2014. július 5.

Nagyon tartós. Lehet vele strandra menni, lehet 40 fok, nem csúszik-mászik, nem leszek pandamaci. Viszonylag szép pillákat csinál, de én más spirálokkal szoktam kombinálni, mert önmagában nem is igazán dúsít, nem is hosszabbít. Természetes hatása van, nekem kicsit túlságosan is. Viszont ha sok rétegben használom egész jó eredményt érek el.
De nagyon nehéz lemosni... Olajos szemfestéklemosóval (házi készítésűvel, ami kb. mindent levisz) alig jön le, dörzsölni kell, ami nem túl kellemes, emiatt csak akkor használom, ha tényleg fontos, hogy tartós legyen a sminkem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

darcy

2014. június 30.

Érdekes keféje van. A sörték nem veszik körbe teljesen a szárat, hanem olyan, mintha kétoldalt egyszerűen legyalulták volna róla őket. Így egy kicsit nehezebb megtalálni azt a pozíciót, amikor a sörtékkel és nem a csupasz szárral viszi fel az ember lánya a festéket, de ha ez sikerül, akkor nagyon szépen egyenként festi be a pillákat. A sörték nekem egyébként kicsit durvának tűnnek, de talán ez is hozzájárul ahhoz, hogy a megfelelő mennyiségű festék kerüljön fel.
A tartósságával sem volt eddig semmi probléma. Nyaralás alatt 35 fok melegben és tengerben fürdés után sem kellett fekete foltokat törölgetnem a szemem alól. Ebből kifolyólag az eltávolítása kissé nehezebb. A kétfázisú (olajos) szemfestéklemosó a minimum mellé. Egyszerűbb sminklemosókkal nem érdemes próbálkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 30.

fruzsinacsillamolnar

2014. június 18.

Zseniális szempillaspirál!!
Először próbáltam ki, de azt hiszem a mindennapi rutinom részévé fog válni.
Egy rétegben keveset vesz fel, gyönyörűen hosszabbít, ilyet még nem tapasztaltam. Szép mélyfekete, és elég jól göndörít, bár szempillagöndörítővel szebben mutatna. Keféje az alsó pillákhoz is tökéletes, nem maszatolódik. Két rétegben már hajlamos "légylábasodni" de csak egy minimális szinten. Nálam 5 csillagot érdemel :)
Ja és nem utolsó sorban olcsó. Nem tudom mennyiért kapható, de anyukámtól kaptam, aki mindig az akciós 1000 ft körüli spirálokkal lep meg.

UPDATE
utálom, hogy alig lehet levakarni a szememről.. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

Zseniális szempillaspirál!!
Először próbáltam ki, de azt hiszem a mindennapi rutinom részévé fog válni.

UPDATE
utálom, hogy alig lehet levakarni a szememről.. :D